Jump to content
Българският форум за музиканти

Alex In Wonderland


Recommended Posts

Hola на всички ;)

 

Аз съм Александра (или на кратко Алекс) и току-що попаднах тук :)

 

1)nickname: Aquarelle

2)Възраст: 28

3)Образование: Недовършено висше

4)Вашият инструмент/и: Основно пиано и китара (иначе подрънквам на всичко до което се докопам и правя опити да пея - къде успешни, къде не)

5)Предпочитан музикален стил: Pop, Rock, Jazz, Blues, Bluegrass, Irish, British...Airlines :)

6)Вашият вдъхновител: Хмммм...сложен въпрос... Pink Floyd, Led Zeppelin, Depeche Mode, Jimi Hendrix, Pat Metheny, The Corrs, Norah Jones, Nelly Furtado (ама без последния албум)...

7)Досегашни (не)реализирани проекти: Реализирани - по-скоро нямам такива. Нереализирани - всички, които ми предстоят :)

8)Странични интереси: Музикални софтуери и тонрежисура (доколкото това са странични интереси)

9)В кратце(или с две думи за вас самите): интровертен човек с много идеи, които рядко успявам да реализирам (основно защото ги забравям :greenangel: ), обичам да чета, да гледам филми, да слушам най-различни музики и чат-пат да пийна нещо с приятели (с което се изчерпва социалния ми живот, тъй като не обичам тълпи и шумни места).

 

Амиииии...това е от мен засега :)

Редактирано от Aquarelle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлото посрещане ;)

 

Идеите имам чудесното намерение да си ги записвам веднага, но първо трябва да си купя читава саундкарта...щото в момента разполагам само с един миди кийборд и една акустична китара, която няма в какво да включа... :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти един трик:

ако имаш видео-камера (особено от по-новите) и програма за аудио/видео (от типа на Sony-Vegas), можеш спокойно да записваш с прилично качество

аудио (wav-формат).

Ако пък нямаш, ето ти хубав повод да си купиш (вече са по 500-600 лв. и надолу...). Хем ще си правиш прилично видео, хем ще я използваш за горепосоченото...

Някой във форума продаваше портативен микрофон ZOOM, който върши същата полезна работа...само дето не записва и видео...;--)

Ако проявиш интерес, питай смело...на ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти за съвета. Но все пак предпочитам да инвестирам в саундкарта, защото ме интересува по-скоро да си записвам и наслагвам разни неща със сравнително качествен звук, което не мисля, че би станало с камера :)

 

За сега съм се ориентирала към M-Audio FireWire Solo - не е много пари, но пък би ми свършила чудесна работа за нещата, които възнамерявам да правя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр,добре дошла и приятно изкарване в форума!

Звуковата карта ми изглежда по-добрият вриянт,особенно ако искаш не само да нахвърляш идеите си,но и да ги записваш с по добро качество,и да ги развиваш.

Поздрави,

отивам да си ям струните :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре заварил :girl_witch:

 

Определено ще е саундкарта...най-малкото защото искам да се занимавам и с тонрежисура...аз си се занимавам де, но любителски засега :thumbs_up:

 

П.П. Bon appetit :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

хаха - ти баш на 8-ми март ли реши да опишеш своята особа?

Ами понеже вече не е 8-ми, а аз истински рози подарявам само на 8-ми...ето ти една хартиена:

paper-rose.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хи-хи,

Привет официално и от мен, де...

Аз пък прочетох това самопредставяне още с появата му. :)

 

Много смислено присъствие в това пространство...

 

О, нов подпис... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Оп, добре дошла и от мен.

 

Гледам имаме общи неща, китара, пиано... отделно аудио софтуера и тонрежисурата... все неща, на които и аз заделям доста внимание ;)

 

Та приятно прекарване из дебрите на форума и не се впрягай много (все ще се намери някой разбирач :D  )

 

Поздрави!

Марина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Марина :thumbs_up:

 

А пък "разбирачи" има винаги и във всяка сфера и отдавна съм престанала да им обръщам внимание :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.