Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблем с


peci

Recommended Posts

От доста време стои удома синтезатора и нямам идея как може да се оправи! Проблема му е следния, когато го включа на екрана се появяват някакви ероглифи и несвири. Когато го свързахме с РС с миди кабел тръгна със звуците на звуковата карта. Един приятел каза, че си е загубил маметта и трябва да се инсталира на ново, ако е това как и каде може това да стане? Аз не съм клавирист и ако се оправи ще го продам много евтино защото не ми върши работа! Ако някой му върши работа и така , пак може да говориме за сделка! Иначе състоянието му е отлично.

Поздрави, Пеци

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!Аз имах такава Яамаха и знам какъв е проблема.Трябва да се смени кондензаторната батерия, която потдържа памета на клавира.Тя е голяма и кръгла,ако е оригиналната, вижда се като се отвори долния капак.Ремонта и е до максимум десетина лева.Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От доста време стои удома синтезатора и нямам идея как може да се оправи! Проблема му е следния, когато го включа на екрана се появяват някакви ероглифи и несвири. Когато го свързахме с РС с миди кабел тръгна със звуците на звуковата карта. Един приятел каза, че си е загубил маметта и трябва да се инсталира на ново, ако е това как и каде може това да стане? Аз не съм клавирист и ако се оправи ще го продам много евтино защото не ми върши работа! Ако някой му върши работа и така , пак може да говориме за сделка! Иначе състоянието му е отлично.

Поздрави, Пеци

 

 

здравей. интересувам се от клавирчето и по-точно каква цена ще му искаш в това състояние! трябва ми за резервни части!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.