Jump to content
Българският форум за музиканти

тениски


Recommended Posts

Като решите какво ще се прави, ще пратя и съответното лого. (предполагам, че в случая говорите за онова човече, с китарата и шапката? Или за онова, с китара отзад? :metalist: ) Ще трябват малко уточнения какъв цвят ще са фланелките и т.н., за да се направят някои необходими корекции, но нека се стигне до това :).

Редактирано от VOSTOK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Всичко е тип топ колеги ама ...с китарата в гъзъ много бруталити май :blink:

 

трябва да се види и размера ХХХХХХХХХХХL искам аз черна ако може ,и евентуално колко излиза тениска + ваденка с Ник-а на дръгото ръкавче...или става дебело.Ако има минимален лимит за екстрата съм навит за няколко няма проблеми само да може.

 

Гласувам за черни!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

приятели, а защо не на гърба да сложим вечното, незабележимо поради което лого на протеста срещу присъдата на Николай Баровски? всеки знае случая и сем солидарни! е?

може би ще излезе малко повече пари за щампи, но си заслужава! ако направим голяма поръчка, ще има намаление! аз съм си правил такава тениска ( със щампи на и гърба и на гърдите ) - струваше 12 лв!

 

Прощавайте ме, ма аз свиря на тая китара, не си я завирам по отверстията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Стефан - "китарата отзад" беше само майтап от темата за логото на форума.

Картинката, за която хората говорят в случая, е ето тази:

 

Untitled-2.gif

 

Лично аз ако реша, че ми се носи фланелка на форума, ще си я направя по мой вкус. Ако ще правим фланелка "МУЗИКАНТ.ОРГ за Николай Баровски", мисля, че е добре да се помисли за нещо конкретно; по-добре да е отделен проект, няма сми да се нашарим с лога и надписи като пилоти от формула едно, не може всичко на едно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки който изяви желание да носи фленелка за Ники Баровски да ми пусне ЛС,ше му пратя файл с надпис-след това се отива (има много места,например в народната библиотека)и се туря за отрицателно време върху бяла китайска тениска(последно мисля беше 7 лв процедурата)...че не става красиво,не става но нали не това е целта

 

 

иначе идеята за джунджурийки на форума е гот,подкрепям с две палки:)

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Стефан - "китарата отзад" беше само майтап от темата за логото на форума.

Картинката, за която хората говорят в случая, е ето тази:

 

Untitled-2.gif

 

Лично аз ако реша, че ми се носи фланелка на форума, ще си я направя по мой вкус. Ако ще правим фланелка "МУЗИКАНТ.ОРГ за Николай Баровски", мисля, че е добре да се помисли за нещо конкретно; по-добре да е отделен проект, няма сми да се нашарим с лога и надписи като пилоти от формула едно, не може всичко на едно...

и ти аз имаме достатъчно фанелки със щампи от двете страни и знаем, че може да се догоди в рамките на нормален и не толкова натрапчив откъм цветове начин! аз сега като си нося Мейдънката с обложката на албума на гърдите и Еди с кървава брадва на гърба да не би да имам пари за болид??

Иначе идеята за '' човечето с китара отзад '' е наистина добра, достатъчно стилизирана за тениска! аз съм за тази щампа!!!

 

Между другото Ювиги свириха няколко пъти с тениски, на които пишеше Освободете Н. Баровки, той е невинен!

евалата на момчетата за инициативата!

А нямаше ли тук във форума една дама, която предлагаше като услуга щамповане на тениски??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се сетих за нея - Рали, предлагаше сито печат за единични бройки и излизаше около 15-тина кинта май. Мой познат си поръча от нея тениска и е много доволен :)... И Никифена я хвалеше...

Редактирано от VOSTOK
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛЕЛЕЕЕ Човечето с китарата отпред искам искам искам на черна тениска с тия цветове ще върви супер и искам! и на Гърба идин надпйес форумАт с 4 удивителни :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.