Jump to content
Българският форум за музиканти

Какви изяви имахте напоследък


W_A_R

Recommended Posts

  • 1 month later...

Последното свирене беше на 28.03 в Пловдив в Пъзела. Кофти беше, че на същия ден имаше още 3 концерта, но пък ние се кефихме доволно :)

За жалост, видео не мога да предоставя - имаме прилични снимки в myspace-то на бандата ;)

 

П.П. Ако на някой му стане интересно - концерти (повече инфо за концерта на 19.04)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Последното свирене беше на 28.03 в Пловдив в Пъзела.

 

Ха-ха.. ние в Пъзела Свирихме точно един месец преди вас. :bravo: Можете да видите снимки от концерта ни на 28.02.2009 г в пъзлеа на www.myspace.com/rapehammer при снимките..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не е точно последен концерт но един от най-добрите дето се получи!

Направихме една свирня с рапарите от група Респект ето едно клипче какво беше там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден на 9-ти май аз пях на живо, въпреки, че бях малко болен в летния театър на Аязмото в Стара Загора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се похваля... :metalist:

Моята най-нова песен "Не знаеш", спечели трето място на Международния поп-фестивал "Откритие"във Варна, преди няколко дни! Песента, обаче бе представена от младата и много талантлива певица от В.Търново - Михаела Филева(която е и наш съфорумник). Участваха общо 18 песни от 16 държави и имаше само 2 БГ песни, допуснати до финалния етап на конкурса. За това си мисля, че тази награда е наистина голям успех за мен и момичето, което представи песента.

 

Като получа DVD от организаторите, ще дам и линк към видео от представянето на парчето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления Савов и на теб и на момичето. :rolleyes: Да жънете още много успехи :unsure: А колкото до мен аз имам 1 изява на 20ти Май :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Последното свирене беше на центара на Пловдив - протест срещу Христолов ;)

 

ето и видео

 

http://www.youtube.com/watch?v=HmTZtU363TM

 

дано ви хареса ;):offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.