Jump to content
Българският форум за музиканти

някои линкове....


moni

Recommended Posts

Темата е линкове ... ок :P Ето един от мене:

 

http://www.leejackson.com/

 

Много яка техника. Имам едно лампово предусилвателче с 3 ламби 12АХ7 от тази марка, страшно готино звучи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 45
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

http://randallamplifiers.com/

 

аз от скоро имам това - zoom_rg75g2.jpg и съм много доволен, като за нисък клас кубе е перфектно :P

 

благодаря искрено на някой хора от форума, които улесниха купуването му (те си знаят) :happy:

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе хора разчупете малко тоя стереотип

имам чуството че за вас класиката е Ibanez и Zoom еди кой си номер

покажете малко повече стил.... малко повече финес

zoom-а от където и да го гледате си е гаден

а ibanez не е кой знае каква китара - скъпите модели ок

но по евтините не си струват

гледайте нещата с перслектива

купувате си евтини неща вместо да съберете малко пари за нещо качествено

подвластни сте на рекламата

влияете се прекалено много от това кой с какво свири

и искате същото - има разбира се други начини да постигнете винаги

нещо по интересно от другите китарджии

така вървите по утъпкан път вместо вие да направите пътека

и вас да следват другите - измислете нещо по интересно от еди кой си ibanez

и zoom - те са ясни и не особено интересни

Май всички сме съгласни с теб, но както каза някой, трябват доста лефффчета за по-хубави неща от класическия комплект - шибан Ibanez в комбина с гнусен цифров симулатор.

Разбира се, че и аз искам да наредя десет рафта с лампови сандъци и пет-шест Custom Les Paul талпи, ама доакто събера излишна пара за тях, ще се пенсионирам.

Дотогава - с камъни и дърве, каквото дойде под ръка (все пак гледам да е аналогово).

Пък и за любителски изпълнения няма смисъл да се изсипват много мангизи - колкото по-тънко мина, толкова по-добре.

Това е моят начин на мислене - веруюто на един музикант-любител и скъперник.

А иначе ненавиждам всички дигитални пръдни и по душа съм изцяло за професионална аналогова техника. Но по джоб - не съм и, освен това, не си изкарвам хляба с музика.

Професионалистите да му мислят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://randallamplifiers.com/

 

аз от скоро имам това - zoom_rg75g2.jpg и съм много доволен, като за нисък клас кубе е перфектно :blink:

 

благодаря искрено на някой хора от форума, които улесниха купуването му (те си знаят) :cheers:

Туй ме кефи много! Има същите копчета като главите на HUGHES & KETTNER!! :bravo:

 

:cheers::godbless::bravo:

:bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха теб пък кво те грабна в цялото кубе :cheers:

 

между другото тази серия кубета рандал направо ритат мощно задниците на някой други много рекламирани марки, започващи с Ф и кръстени на фамилията на човек, със собствено име на лъв :cheers:

 

едит: изключвам си телефона за малко :godbless:

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха теб пък кво те грабна в цялото кубе :godbless:

 

между другото тази серия кубета рандал направо ритат мощно задниците на някой други много рекламирани марки, започващи с Ф и кръстени на фамилията на човек, със собствено име на лъв :cheers:

Мноо са яки Рандалчетата, честито.

Пък то че "фендър" кубета си нямат е известно отдавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rummy2002, това с вградено Тамагочи ли е?

Щото по китарите на Neal Moser няма толкова много пластмаса, но въпреки това предпочитам тях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

rummy2002, това с вградено Тамагочи ли е?

Щото по китарите на Neal Moser няма толкова много пластмаса, но въпреки това предпочитам тях...

ами,не няма тамагочи,пък и аз не си падам по тези работи,аз съм изцяло аналогов пич,та да се върнем на темата,тъй като мойто РГ няма платка отпред(има,но тя е само за декорация) адаптерите са монтирани направо върху тялото на китарата за по добър звук и резонанс,единия от капаците отзад е за достъп до адптерите,другия в средата е за пружините на тремолото,(аз съм го махнал и не съм го слагал скоро),а третия е за жака- :godbless: ами май е тва,други вапроси има ли и не се ебавайте с китарата ми,ако вашата не е по добра от моята че се засягам :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[OFF]

си падам по тези работи,аз съм изцяло аналогов пич,та да се върнем на темата,тъй като мойто РГ няма платка отпред(има,но тя е само за декорация) адаптерите са монтирани направо върху тялото на китарата за по добър звук и резонанс,единия от капаците отзад е за достъп до адптерите,другия в средата е за пружините на тремолото,(аз съм го махнал и не съм го слагал скоро),а третия е за жака- :no: ами май е тва,други вапроси има ли и не се ебавайте с китарата ми,ако вашата не е по добра от моята че се засягам :godbless:

 

извинявай, нищо лично, но що не слезеш малко на земята. Много от хората тук притежават ако не по добри то поне от същия клас китари като РГ770-ката. А определено ква китара има човек не е определещо за това как свири ако разбираш кво имам предвид. айде наздраве :godbless::no:

и да не се засегнеш сега :godbless:

 

п.с. И аз съм ултра мега фен на ибанец но все пак те не са единствените :hello:

 

[/OFF]

Редактирано от JEMer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.