Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам китара на ентусиасти ;)


MadCow

Recommended Posts

Аз нямам електричекса китара, а съм много зарибен. Иначе свиря на Орфей, но не ме удовлетворява . ;) !!! Записвам се !!!

Редактирано от Димитър Коджейков
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще помоля да спрете с коментарите от сорта на "Супер, браво, евала". Трия всичко, което не е заявка. Моля, изпълнете молбата ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical: Еваларка и от мене приател . Идеята ти е супер,защото има много деца , който искат да свирят но нямат възможност затова едно такова начинание мисля че може да се подпомогне от всички .Не помня точно кой по горе беше споменал за такъв раздел във форума , но и аз мисля че ще е страхотно . Мисля че всеки по-дългогодишен музикант има доста аксесоари и джаджи които не позлва и е много по-добре да се подпомогне някой ,отколкото да оставим всичко в ръцете на безмилостното време и да гледаш как се скапва пред очите ти ...

Имам една китара Орфей КЪСТЪМ правена от мене с 2 Хъмбъкъра и КИЛСУИТЧ слаган също от мен.Всичко и е ОК на китарката ... Права и аз дарение за някой тийнеиджър или за някой истински фен. Аз съм се научил да свиря на нея малко е хамалска китара но после като пипнеш Айбанец ще си като Пол Гилбърт :hysterical:

Ето и фото на "КЪСТЪМА" хехе :

022409180250lu7.th.jpg

022409180229wv8.th.jpg

022409180215ns2.th.jpg

022409180155sn2.th.jpg

 

ПИШЕТЕ МИ НА Лични Съобщения !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бих искал да участвам, защото моята китара малко смърди, въпреки че е Jackson е отврат.

Стискам палци на всички участващи! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже китарата не може да свири без да е включена някъде мога да предложа още малко помощ как да извадите звук с помощта на компютър, Соундбластер като този

http://cgi.ebay.com/Creative-Sound-Blaster...%3A1|240%3A1318

и малко софтуер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Преди 30 минути разбрах за темата и веднага грабнах камерата, за да запиша нещо. Надявам се скромните ми вокални способности да не навредят на никого. :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=EDLa0EATO7g

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.