Jump to content
Българският форум за музиканти

Подарявам китара на ентусиасти ;)


MadCow

Recommended Posts

Китарата е Ibanez с 1 двоен и 2 единични адаптера. Модела не го помня. Стои тука в ъгъла от 1 година. Загледах я днес и реших че е по-добре да я дам на някой вместо да събира прах. Мисля, че има малка нужда от настройка на грифа, но това не е голям проблем.

 

Ако си мечтаете да свирите на китара, но нямате такава постнете реплай. След 1 седмица ще оствим съдбата да реши като изтегля някой от списъка по абсолютно случаен начин. Ще се радвам да помогна на някой да осъществи мечтата си. Успех :)

 

МОЛЯ ДА УЧАСТВАТ САМО ХОРА, КОИТО ВСЕ ОЩЕ НЯМАТ КИТАРА И ИМАТ ЕНТУСИАЗЪМ. НЯМА ДА СЕ ПОЧУВСТВАТЕ МНОГО ДОБРЕ АКО ЗНАЕТЕ, ЧЕ СТЕ ОТНЕЛИ ШАНСА НА НЯКОЙ, НАЛИ?

 

Ето линка към модела:

http://www.ibanez.co.jp/eu/products/jumpstart/GSA6J.html

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Аз съм навит и му писах ама после видях че трябва да нямаш никаква китара. Пък аз имам резачка кремона. :) Иначе тъй си е, хората не подаряват току тъй разни неща.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално като видях темата и се засилих да пиша, защото от бая време точа лиги да си взема електрическа китара, но съм леворък, и сърце не ми дава да давам 200+ лева за дясна китара, която ще опропастя обръщайки я за лява ръка.

Но почнах да се разубеждавам, защото би ми било ужасно странно да я взема току-така. Кажи някаква символична цена поне + някакъв символичен брой бири. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се продава. Идеята е да помогна на някого. Който има желание да постне отговор от сорта "аз бих искал" или нещо от сорта и после ще се тегли жребий, защото аз не мога да определя кой реално има нужда. Разчитам на съдбата да опредли това :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че също толкова справедливо ще бъде да я получи и някои, които просто не може да си позволи нещо по хубаво то squier например, но със сигурност е запален... Иначе е доста вероятно да я дадеш на някои "ентусиаст" които да се погледа в огледалото самодоволно и след 2 седмици китарата да продължи да събира прах само че в друг ъгъл :) Иначе е идеята с подаръка е хубава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че също толкова справедливо ще бъде да я получи и някои, които просто не може да си позволи нещо по хубаво то squier например, но със сигурност е запален... Иначе е доста вероятно да я дадеш на някои "ентусиаст" които да се погледа в огледалото самодоволно и след 2 седмици китарата да продължи да събира прах само че в друг ъгъл ;) Иначе е идеята с подаръка е хубава!

 

Да прав си.

 

Нека тогава да пише всеки който смята, че има нужда независимо дали има в момента някаква китара или не.

 

Аз съм сигурен, че жребият ще избере правилния човек.

Редактирано от MadCow
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям горното мнение. Най-разумно би било да включиш и хора притежатели на стари български метли и кухарки. Тогава наистина има вариант да зарадваш някой истински;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз тогава давам официална заявка ;) В момента свиря на кремона. Някъде из форума има и снимки, ако трябва да качим :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това е истина, стискам ти ръката за инициативата. Дори съм склонен да коментирам с админите да се направи и подобен раздел, за да можем да задвижим някак облагородяването на младоците и онези, които не могат да си го позволят. Ще помоля да няма злоупотребили с темата и желанието на човека да помогне. И като допълнение. Ако това е шега, ще помоля да се каже навреме, защото после ще има трайни последици върху профила му. Извинявам се за предишното изречение, но съм длъжен да го спомена като вероятна развръзка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих се радвал да получа тази китара. Имам класическа но искам да свиря на електрическа. Много съм зарибен и имам голямо желание да се науча да свиря добре.

Тъй като смятам след около година да си взимам някакъв Vintage, ако тази китара се падне на мен, ще я подаря както MadCow на някой с голямо желание да свири.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също имам желание ... не за мен а за другия ни китарист. човека свири от 6 месеца на някав орфеи/копие на скуаиър и има мн мерак естествено ходи на уроци по класическа китара но в момента заради оценки не може да си позволи хубава начална китара.Та моля да ме запишеш ако може.. и бтв мн убава инициатива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, Здрасти. Инициативата ти е страхотна не мога да си представя как човек може да се раздели с любим инструмент, за да го съживи отново в ръцете на някой друг.

Ще продължа по същество. Бих искал и аз да се запиша за тази благотворна томбола. Запознах се внимателно с изискванията. Нямам китара. Обожавам рок и метъл музиката. Да свиря на китара е моя дългогодиша мечта, но живота никога не ми е давал възможност да се сдобия с една и то електрическа. Имам огромното желание да се науча да свиря любимите си акорди. Също така се занимавам с писане на текстове и имам мечтите да ги направя на песни, а една китара би ме приближила една идея по-близо до реализацията на тези мои проекти. Бих се радвал страшно много на един такъв подарък. Една китара би ме допълнила по начин, който страшно много желая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.