Jump to content
Българският форум за музиканти

Godin Lgx-sa


Dushmanina

Recommended Posts

И така: Дали някой измежду уважаемите съформуници е имал възможност да пипне такава китара, а и въобще нещо произведено под тази марка?

Изчетох доста ревюта в нета, но винаги е друго, когато има още мнения по въпроса :greenangel:

По принцип конкретното ми питане е за Godin LGX-SA(може и Godin LGXT), но ако някой въобще има преки впечатления нека сподели, моля.

 

Предварително благодаря!

 

Поздрави!

 

П.П. Оглеждам се за такава, с цел ползване на MIDI интерфейса като цяло, а и пиезото е също територия, която бих искал да поразуча.

 

Става въпрос за: те това!!!

 

П.П.2 Отсега знам само, че ще трябва да свиквам с новият за мен scale lenght, досега съм свирил само на Лес Пол тип - 24 1/2....

Редактирано от Dushmanina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, помогнете му на чУ'ека, че трябва да свирим, а тия MIDI ли са, раци ли са, съвсем са му изпили акъла! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата е страхотна! Купувал съм такава от Канада - за един колега. Още си я пази човека. Безупречен инструмент - с МИДИ, пиезо и Сиймър Дънкан адаптери ...

 

Просто е без забележки. Особено впечатление ми направи качеството на пиезото - страшно солидно и "месесто" звучи.

 

Не си спомням колко платих тогава, но беше около 1200-1300 долара без транспорт ... ако не се лъжа ... Скачай смело в тигана за този инструмент, няма да сгрешиш!!

 

^И да - Пепи от "Акага" свири с Godin LGXT - почти съм сигурен.

Редактирано от visiondann
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китарата е страхотна! Купувал съм такава от Канада - за един колега. Още си я пази човека. Безупречен инструмент - с МИДИ, пиезо и Сиймър Дънкан адаптери ...

 

Просто е без забележки. Особено впечатление ми направи качеството на пиезото - страшно солидно и "месесто" звучи.

 

Не си спомням колко платих тогава, но беше около 1200-1300 долара без транспорт ... ако не се лъжа ... Скачай смело в тигана за този инструмент, няма да сгрешиш!!

 

^И да - Пепи от "Акага" свири с Godin LGXT - почти съм сигурен.

 

Много благодаря за мнението, още повече когато идва от човек с доказан опит!!!

 

:D:girl_witch:

 

Сега остава дилемата между LGX-SA и LGXT...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Купувай без да се замисляш-аз съм с LGXT AAA и съм много доволен-напоследък свиря само с нея,защото ми спестява носенето на акустична китара, а пиезото е наистина убийствено!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Отговорено (Редактирано)
Купувай без да се замисляш-аз съм с LGXT AAA и съм много доволен-напоследък свиря само с нея,защото ми спестява носенето на акустична китара, а пиезото е наистина убийствено!

 

 

Не знам само от нетърпение дали ще дочакам да събера пари за AAA покритието или ще се хвърля само на AA.... :)

 

Иначе реших, че ще е LGX SA! :)

 

П.П. Благодаря за мнението! Между другото тези дни слушах последния диск на Акага(мисля, че беше нещо сборно - не съм сигурен, слушах го у приятел) и се радвам, че в България се прави толкова добра музика!

Редактирано от Dushmanina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре, аре - виждам те, че си се "прежалил" вече! :greenangel:

 

Скачай на онзи от e-bay, без да се замисляш! Да не почвам да опявам пак и това да стане втората китара, която съм те "преебал" да си купиш. :greenball:

 

Знаеш какво е положението в EU:

 

http://www.thomann.de/de/godin_lgx_sa_tb.htm

 

Ще ти стъпи двойно, човек!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.