Jump to content
Българският форум за музиканти

Фънки


kolio_k

Recommended Posts

Много приятно (според мен) парче за джем и при това лесно през цялото време се въртят само Ми и Сол минор. Подходящо за чесане на красти :)

antiM.mp3.

 

Ще се радвам ако ви допадне и се включите в джема. Аз самият нямам повече време днес , но тези дни ще гледам да врътна нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яка подложка! Ще се пробвам и аз, ако ми остане време. Иначе акордите са всъщност с един тон по-ниско - Dm7 и Fm7 :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е... това е парче за представяне на бандата... ;)

Да минат "на ротативка" китара, пиано, саксофон и... по някое време stop, та да се изяви барабанистът и един басист да "слапи" (ча'ай, че CyberGene ше ме замери с нещо... :cheers2:).

 

Много е приятно (ама е дълго, особено ако реши човек да си го пее сам, ньи стаа...)

Ще се държа консуматорски ииии ще ЧА-КАМ...

А като гледам кандидатурите за джем, ще има и КАКВО да чакам! :thumbs_up::music:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.zshare.net/audio/55206475e8c0588e/#

 

Неква мазня станааа... :hysterical: Нищо не сте ми направили, може и да не го слушате цялото. :music336:

Освен това брас секцията не дойде и стъргах сам...

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бе хора много яко :) Баси не е честно искам и аз да мога така :icon_shithappens: Много ми допадна саунда на Зверо.

Редактирано от Rock Forever
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЙ, тука е станало много населено :D , супер, браво на всички мераклии :godbless:B);) .

 

Много хубави работи чух ( че даже и участник на клавир си имаме вече, супер :rocker: )

 

Иначе вярно, че трака е доста дълъг, но аз смятам да посвиря 2-3 минути и да му ударя един Фейдаут.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под влияние на emo_tion1, се замислих, че не съм барал пиано почти от както си изкарах изпита в даскалото и ми се присвира. Реших да ви направя жертва на моите необятни умения, на този иначе прекрасен инструмент.

 

http://www.esnips.com/doc/8314e641-8a1e-4a...1a8aa8/antiM-03

 

 

свиренето разбир се е ляво, но какво може да се очаква от облигатист и то бивш цигулар :godbless:

 

Нямам много време, но ще гледам да врътна един трак и с китарата, дано стане по добре B)

 

п.п. Сори за саунда, набутах май някакъв компресор накрая и го смачка като стар вестник :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и един джем от един китарист и един басист, които пожелаха да останат анонимни :girl_witch:

 

http://www.4shared.com/file/84952626/ec6e1...m_shit_low.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под влияние на emo_tion1, се замислих, че не съм барал пиано почти от както си изкарах изпита в даскалото и ми се присвира. Реших да ви направя жертва на моите необятни умения, на този иначе прекрасен инструмент.

 

http://www.esnips.com/doc/8314e641-8a1e-4a...1a8aa8/antiM-03

 

 

свиренето разбир се е ляво, но какво може да се очаква от облигатист и то бивш цигулар :)

 

Нямам много време, но ще гледам да врътна един трак и с китарата, дано стане по добре :hysterical:

 

п.п. Сори за саунда, набутах май някакъв компресор накрая и го смачка като стар вестник :girl_witch:

 

Както не можах да разбера от изпълнението някои нещо как стават ( а още повече и облегатист да ги прави), така и неразбрах поради що твърдиш, че изпълнението ти е ляво! Както и да е. Ето още едно нереалисти1но http://www.4shared.com/file/84959823/419b4e61/O6te_edno.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Emo_tion1, и двете ти сола са много яки, първото си е като от смуут-запис, а второто е точно толкова извратено, колкото трябва, браво! Кольо, ти можеш да ме откажеш от клавира, сериозно... като се има предвид, че си китарист, а свириш на клавир по-добре от мен... :girl_witch: Мисля да пасувам в тая тема, за да не се излагам излишно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не можах да разбера какво точно искаш да кажеш :hysterical: . Мисля, че свиренето ми е доста ляво, защото имам много сериозен недостиг на техника, на моменти е доста неритмично, а и като го чух, видях, че през повечето време свиря едно и също :) . А какво не разбираш по точно? В смисъл, не мисля че свиря нещо извънземно все пак

 

@CyberGene

 

Е, ама хайде недей, все пак съм чувал как свириш де :thumbs_up: , много ще се радвам ако се включиш, но ти си знаеш де, но аз иначе добре си знам колко мога да свиря :girl_witch: .

Както и да е, мерси за похвалата

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.