Jump to content
Българският форум за музиканти

Фънки


kolio_k

Recommended Posts

Малии...Сега разбрах защо твърдиш че ти е слаба техниката на клавира,като чух какво правиш на китарата :) . На Ultramega също много ми допадна солото. :D:punk_guitar: . Трябва да седна скоро и аз да измисля един джемец :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малии...Сега разбрах защо твърдиш че ти е слаба техниката на клавира,като чух какво правиш на китарата :D .

Честно казано, не бях чувал изпълнение на Кольо_k на клавир, но още преди да си го пусна имах предусещане , че няма да е като изпълнение на кой да е китарист, на инструмент различен от китара , а ще е на високо ниво:punk_guitar:

 

Иначе радвам се че ви е харесало и моето "свирене". Почувствах се поласкан :), но няма да се превъзнасям, обещавам :D

Майк Олдфийлд съм слушал преди доста години и ми харесваше. Някой от нещата му бяха фон, на много предавания на времето. Саунда не съм го гонил обаче да прилича, станало е случайно.

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де мамка му стара,сядам да свиря! Пичове всички :D Кольо си свири без значение в кво настроение е,тва ясно. Аз най-добре свиря след урок по химия,ама на вече не ходя,ще пробвам след сесия :D

Иначе вече измислих нова интерпретация на заветната фраза "смесени чувства"- като влезна в джем и се заслушам хем ми става едно такова благо на душата,хем ме хваща яд,че за 4 години съм още на тоя хал :)

 

Наздраве на всички :D

П.П. Почнах да си уча останалите скали и ако провидението отреди усилвателче ще взема участие и аз скоро. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.zshare.net/audio/5533343858a347c8/

 

Ето го с чиста китара. Не съм му се заигравал хич, за това е мъляво, ама те оправданията са катооо.... :thumbup:

всеки си го има, но не винаги е уместно да го показва.

Забравих да кажа - г-н Модераторът много хубаво го е изсвирил. :):thx: Да не скромничи там! Ултрамегата също ме зарадва! :bravo:

Кольо, ако спре да пуска видеа много ще се разочаровам, защото така веднъж слушам и се кефя, после само гледам и пак се кефя. ;)

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички участници и от мен изслушах с кеф всички варианти - темата е много куул! Клавиристите са разцепили също...само да намеря време ще опитам и аз да врътна нещо :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо направено много набързо и от мен. Нямах време да го конвертирам на MP3 ,така че трябва да се свали за да се чуе :

novo.wav

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.zshare.net/audio/55383977ec2a6813/

Още едно включване от мен с първата ми акустична китара.

Поздрави на всички участници. :punk_guitar: Много яко сте забили.

Редактирано от zwero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо направено много набързо и от мен. Нямах време да го конвертирам на MP3 ,така че трябва да се свали за да се чуе :

novo.wav

:punk_guitar:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве участници, бре!

Поздрави на клавиристите!!! :yes:

Още не съм изслушалал всичко представено, но спешъл ригардс за CyberGene с вметката, че джемът е достатъчен повод да си посвирва човек и по повече от веднъж седмично. Ако нямаш достатъчно участия, не е нужно "да се кланяш" някому, та да ти ги даде. (Аз па немам ептем никакви, то от много глупост сигурно, ама човек трудно се спасява от себе си. :singer: )

 

Така де, хм-хм, да си дойда на думата всъщност...

КАТО ГЛЕДАМ, че в темата се е възцарил известен дух на "самодейност" :mellow: (а за това се иска смелост, бре!), плахо се надявам kolio_k да извади цигулката от калъфа...

 

П.П. Леле, умирам си да чуя в този раздел и други инструменти..., освен китари. Стойностни китари има във форума, това е доказан факт, ама не е лошо да има и повече разнообразие...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.