Jump to content
Българският форум за музиканти

Фънки


kolio_k

Recommended Posts

@emo tion1 - Ти си луд, бе човече! Жестокичко си забил! :girl_witch::)

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да кажа,че ако твърдиш че твоето свирене е ляво значи моето и аз незнам кво е.Доста съм изненадан, че китарист може да свири така на пиано...Аз и от пианист бих се възхитил :girl_witch: А относно техниката въообще не ме вулнува.Вълнува ме само какво усещам,

когато някой свири.Ще ми се да се науча един ден да правя музика и с 2 тона :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами много ти благодаря :hysterical: , а колкото до музиката с двата тона, то аз май нямам избор , поне що се отнася на пиано, то и това ми е трудно. Просто в общи линии повтарям това което бих изсвирил на китарата, повече или по малко, поне като фраза (тоновете са други, ама на клавир толкова)

 

А ти самия си се справяш чудесно, особено ми хареса второто хорусче, много изчаткало :girl_witch::) .

 

п.п. А то за техника трябва да се свири, ама като се сещам един път на 3 години :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря за всички мнения досега.CyberGene, защо не запишеш и ти едно. От това което чух в профила ти останах възхитен. :girl_witch::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че в последно време свиря веднъж на седмица-две и съм загубил всякаква форма, просто е срамота да се излагам и да се оправдавам излишно... Ще пробвам да цъкна нещо, ама наистина искам преди това да отбележа, че просто на фона на вашите неща ме е срам да поствам каквото и да е :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИцМи

Обаче!

Сефте пускам нещо, дето не ми е джем - сиреч не е първия тейк с първия пресет на амплитюба (нямам условия да подгревам ламби у нас). Сиреч трудих се и се тая. Прочее и още 10 пъти да се извъртя - те т'ва е.

Тука е мястото да кажа, че ми е малко скучно парчето, но истината е следната:

Като си врътна четирите мурафета и след това няма какво да изсвиря. Едни му викат ниска музикална култура, други СТИЛ. Предпочитам второто определение. Все пак имидж гоним.

Еваларка на другарите. Малин ме изненада. Чак след първата минута го познах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе имах намерение да седна и да помисля какво да изсвиря, ама нещо..., пък и нали е джем - ей го директно първия ми и единствен тейк, топъл-топъл от преди 2 минути... Колкото-толкова, друг път повече ;) Модераторът на клуб клавишни се излага, насам народе! :)

 

JAM (Омазано като мармалад)

 

П.П. Малеееее, сега като си го слушам.... дее*а! Много зле - обикновено не се оправдавам и все се смея на хората, дето пускат музика и пишат по един тон извинения, ама сега вече им влизам в положение :thumbs_up: Те тАва е, поне има поука в цялата история - свирете по веднъж на седмица, ако искате да се излагате ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Себекритиката е хубаво нещо, ама недей пък чак толкова. Хубаво е станало.Да му мислят китаристите. Почваме да завземаме темата, нищо че Kolio K е китарист. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми то парчето си е мазня, става за клавирец. Иначе ми се иска да чуя от китаристите някакви октавки и смуут джазец или Скофийлдски саунд, ама и така си се представят добре :D Надявам се, че Кольо скоро ще закрие темата с неговото соло и ще можем всички да си отдъхнем :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джема наистина се развива добре :punk_guitar:

 

Роко и с 4 мурафета се справяш съвсем гот, а и наистина трака е малко дълъг, което аз избягвам по същия начин като теб- с готин фейдаут

 

CyberGene, да си скромен е хубаво нещо, но в случая е излишно, много гот си го изсвирил. То разбира се ти си знаеш колко по добре можеш да го направиш, но на нас и това ни стига :D

 

emo_tion1

 

От името на китаристите този път пускам втора версия, но този път е видео и с много ляв саунд ( от външен мик, нямах време днес :)

), но се чува горе долу

 

http://www.esnips.com/doc/37933f04-b10b-4e...2cd5c7/antimdid

 

На видеото пак съм успял да докарам изглед на умствено изостанал :D

 

п.п. CyberGene , това за октавките е много гот, ама вече е късно за мен :D . Някой друг ще се извяви ,надявам се

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Вида на Кольо е убийствен! :D Почти не можах да се съсредоточа да слушам. Само от време на време си виках "брях, брях! Какъв звук, какво свирене."

Редактирано от yotzzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва е, Кольо! :D Ей на това викам професионално соло - почва лекичко, мекичко, маркира и малко по малко усложнява... Ашколсун. Сори за просташкия лаф, ама дето се вика: ученото си е учено! :) Откъде намери подложката, много е готина, пускай по-често такива неща!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, много се радвам че ти допада :) ,мисля че имам още един-два подобни тракове. Ако ги намеря ще ги пусна по нататък за джем

 

@yotzzo

 

Мани другото ми сега като се гледам иглеждам и супер вкиснат освен всичко друго. Ама това е то ,като ме мързи да записвам аудио. Следващото видео- с торба на главата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами , освен да изкажа респект, към всички клавирни изпълнения в темата и след това към китарните :), ми сотава само да пусна и това, за което дойдох :punk_guitar:

 

 

 

http://www.4shared.com/file/85118963/232da92e/Antim-jam.html

Не особено идейно и с неритмичности , които ме дразнят , но не ги оправих. :D На места дори леко отива на лигня...

CyberGene , аз съм поредния, който скача с оправданията още от вратата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе не разбирам много от китарен саунд, обаче на места ми напомняш Майк Олдфийлд, интересно! :D И ти е готино солото. Сега, то винаги може още, но както каза Кольо - само човек си знае колко повече може още :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.