Jump to content
Българският форум за музиканти

Why Do Your Recordings Sound Like Ass?


Recommended Posts

Tакаа, към момента при мен са всичките страници на Телериг, от моите са ми останали 3-4 и имам около 11 страници за минаване от една от другите части. Феникса май е изгорял в пустинята и още не се е преродил, защотоот него ни перо ни огън :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

ЪЪЪъ искам да се похваля, че ми се прецака външния хард, на който при преинсталацията качих всичко. Можете да ми честитите. Мисля, че имам една част от моето на някой от мейловете, на другите частите сигуре са съхранени в мейла... Бахти как се проточи... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ще ви го пратя като се прибера тази вечер.

 

Искам много да се извиня на другите колеги, при мен лудницата е пълна в момента и нещата са в стенд-бай (особено след като външния хард затри 15 страници превод, които бях направил). Ще се опитам да наваксам, че го точим от цифра време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Качил съм го хе тука на' :thumbs_up:

 

Защо записите ви звучат като магаре?

 

Забавлявайте се, пък аз тоз уикенд може и да понаваксам.

Редактирано от fLiSk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравейте, какво стана с превода ? На много хора ще им е интересно и най вече от полза да се запознаят с въпросната статия, и простете нас грешните че незнаем английски. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да подновя работа по превода след другия уикенд - като мине фестивала. След като ми се счупи външния хард почнах наново но съм поркил около 6 страници от 20те. Преводите на Телериг и емоушън са при мен - Феникса май и той е стигнал докъдето и аз.

 

Много се замота работата, ама все изскача по нещо друго с по-висок левъл на спешност...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А откъде може да се дръпне цялото нещо в оригинал? Аз доколкото разбрах то представлява постовете на някой събрани на едно място, но всичките ли са или...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.