Jump to content
Българският форум за музиканти

Анкета: Защо си чупят китарите


Fenix

Одобрявате ли чупенето на китарите?  

250 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 93
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

A що като дадох 'no replies allowed' и пак може да се replie-ва? Както и да е, ако имате да обосноваавате мнението си (т.е. не сте го направили в оня топик) отидете там, моля.

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=492&st=0

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има начин да се отдаде на емоцията при свиренето си

Ама някак не пасва да се погавриш с труда на толкова хора, като сложиш позата "Аз съм над това; аз правя музиката, не инструмента!"

Тъпо е някак! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за чупенето на китари, ако можеш да си го позволиш, в това няма нищо лошо, a дава пълен завършек на тръпката от свиренето. SEEK & DESTROY :-( :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го одобрявам от чиста гледна точка на това че чупят такива китари, каквито надали накога ще имам :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Представете си, че седите ден и нощ над разработката на една китара и инвестирате мнооого време и желание в нея, и изведнаж се появява някакав си, напушен-напил се почти прехвърлил свръх дозата мнияк, на сцената и троши безчувсвено тази китара, само защото има паричната свобода да си го позволи!!!!

 

КАК БИХТЕ РЕАГИРАЛИ???? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми имат пари,имат китари да ги чупят

според мен не е правилно само заради тези две неща защото тези китари са правени с труд все пак и ако бяха по начинаещи според мен щяха да ги оценяват доста повече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз съм против! Човек може да покаже по хиляди начини, че е независим, че не му пука и това е последня :D Обаче все пак всеки е свободен да прави каквото си иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представете си, че седите ден и нощ над разработката на една китара и инвестирате мнооого време и желание в нея, и изведнаж се появява някакав си, напушен-напил се почти прехвърлил свръх дозата мнияк, на сцената и троши безчувсвено тази китара, само защото има паричната свобода да си го позволи!!!!

 

КАК БИХТЕ РЕАГИРАЛИ???? :)

Те тия си викат а дано да трошат повече!!!!!!.... Че да имат повече работа и повече продажби на китари!!! :D

И гледат даже как ги трошат и си пият пиенето :) .

Е сигурно не всички.. :D но нали сме в България и за тук не се съмнявам че е така :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че може един майстор на китари да гледа как някакъв си идиот му потрошава китарата която му е отнела 3 месеца, че и повече и да си казва ей евала тоя пак ще дойде. Нека да троши! Нека! :D:D :killyou:Как си го представяш? :)

Редактирано от Fender_str
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъпо е да трошиш инструмент.Виновни са THE WHO :)

Е,Хенрикс както се запали китарата стана готино(като гледаш втрещените физиономии на разни женици в публиката) :D ,ама Блекмор на Калифорния джем като разби май 3 стратокастера ми идваше да го наритам през телевизора. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.