Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Отговорено (Редактирано)

моля, ако някой може да ми даде нотите на тази песен да го направи. Благодаря Ви предварително. Ще ви чакам на скайпа си който е ataligom Редактирано от ataligom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Хора,тука нищо не намерих от сорта на поп-фолк :rockon: или народна ако можете да ми предоставите такива ноти мн ще съм благодарен ;):D за цигулка :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото са световни, не български. За поп-фолк едва ли ще може да ти помогне някой - там по слух ще трябва да се оправяш :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами-нали за това съм отворил тая тема-който каквото има и знае-ДА ГО СЛАГА ТУК,за да се ползва от ВСИЧКИ,които имат интерес към НОТИ-за всичко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕ,най-после някой да каже нещо добро за мен и за темата.....................

 

И благодарността е по -ценна след като е и от колега БАРАБАНИСТ............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Не ползвате ли http://www.ultimate-guitar.com/

 

Често в табулатурите са описани и частите за пиано и бас китара.

 

 

Има един сайт mysongbook.com - преди от там теглех, но от години наложиха авторски права и не е безплатно вече. :):yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След това братушките направиха един 99%-ов негов клонинг, но и там се запече работата и спря... :)

 

Не че в .ПДФ нотите няма грешки, но в ТАВ-овете по тия сайтчета са МНОГО повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз тия сайтове по - скоро ги ползвам да видя акордите на някоя песен, ако ме кефи, и искам да я науча да я свиря и пея едновременно (демек само ритъм на акустична). По - често просто слушам и вадя, но ако се затрудня ги ползвам :)

 

Иначе, освен че има МНОГО грешки, това за мен изобщо не е и таб, защото не е дадена никаква ритмика. Читави табове има на Гитар Про, там вече си е по - добре.

 

пп Горното е лично мнение, не споря с никой и не задължавам никой да се съобразява с него!

 

ппп А между другото, имам ЦЕЛИЯТ mysongbook свален - 23,000 таба, ако на някой му трябва нещо, да пише ЛС, ще се разровя и ще му пратя каквото имам.

Поздрави!

Редактирано от Vasil Pavlov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.