Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

моля, ако някой може да ми даде нотите на тази песен да го направи. Благодаря Ви предварително. Ще ви чакам на скайпа си който е ataligom Edited by ataligom

Хора,тука нищо не намерих от сорта на поп-фолк :rockon: или народна ако можете да ми предоставите такива ноти мн ще съм благодарен ;):D за цигулка :slap:

Защото са световни, не български. За поп-фолк едва ли ще може да ти помогне някой - там по слух ще трябва да се оправяш :rockon:

Ами-нали за това съм отворил тая тема-който каквото има и знае-ДА ГО СЛАГА ТУК,за да се ползва от ВСИЧКИ,които имат интерес към НОТИ-за всичко!

И аз много БЛАГОДАРЯ !!! :) да си жив и здрав човече :greenball:

ЕЕЕЕЕЕЕ,най-после някой да каже нещо добро за мен и за темата.....................

И благодарността е по -ценна след като е и от колега БАРАБАНИСТ............

страхотно попълнение във форума

Не ползвате ли http://www.ultimate-guitar.com/

Често в табулатурите са описани и частите за пиано и бас китара.

Има един сайт mysongbook.com - преди от там теглех, но от години наложиха авторски права и не е безплатно вече. :):yahoo:

След това братушките направиха един 99%-ов негов клонинг, но и там се запече работата и спря... :)

Не че в .ПДФ нотите няма грешки, но в ТАВ-овете по тия сайтчета са МНОГО повече!

Аз тия сайтове по - скоро ги ползвам да видя акордите на някоя песен, ако ме кефи, и искам да я науча да я свиря и пея едновременно (демек само ритъм на акустична). По - често просто слушам и вадя, но ако се затрудня ги ползвам :)

Иначе, освен че има МНОГО грешки, това за мен изобщо не е и таб, защото не е дадена никаква ритмика. Читави табове има на Гитар Про, там вече си е по - добре.

пп Горното е лично мнение, не споря с никой и не задължавам никой да се съобразява с него!

ппп А между другото, имам ЦЕЛИЯТ mysongbook свален - 23,000 таба, ако на някой му трябва нещо, да пише ЛС, ще се разровя и ще му пратя каквото имам.

Поздрави!

Edited by Vasil Pavlov