Jump to content
Българският форум за музиканти

Kitara


filibe

Recommended Posts

да, познавам доста хора със самочувствие, които обичат да се самоизтъкват.

смешното е, че колкото и да са добри в дадена сфера, пак си остават лекета, главно щото се самоизтъкват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;) кой си ти дето всички те познаваме

 

;););) да не би стиви вай най накрая да научил БГ заради ...

 

 

 

АХхахахаххахахаххАХхаххах

 

 

майтап бе ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ne az sum john travolta --- maitap ,no po spokoino che kato gledam edno momchence e po malko ot sina mi.a kogato az .........na vaschata poljanka vie sega "pasete" tam. no ne mi obruchtaite vnimanie che sega sum si pijnal cherveno vince.

ne mu obruchtajte vnimanie(az sum .............) bjahme v edna grupa.toi kato pijne stava...............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ne az sum john travolta --- maitap ,no po spokoino che kato gledam edno momchence e po malko ot sina mi.a kogato az .........na vaschata poljanka vie sega "pasete" tam. no ne mi obruchtaite vnimanie che sega sum si pijnal cherveno vince.

ne mu obruchtajte vnimanie(az sum .............) bjahme v edna grupa.toi kato pijne stava...............

;););););););)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подхождането сас самочувствие не е най добрия метод за самоизява... Пък и се сещам поне за един китарист във форума дето ще ви скрие и шапката и гащите господин Драгнев... А ние другите може да не свирим много добре ама поне носовете ни не се закачат на тавана ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.