Jump to content
Българският форум за музиканти

Как да си настроя китарата


schOle

Recommended Posts

, че ще е по-лесно да ви питам направо вместо да търся 20 минути.

 

;)

 

cool edit pro

Редактирано от kitaratapesho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Как се нарича онова дето се слага на пръста, за да се натискат няколко струни едновременно на едно прегче. Като отида в магазина да си взема да не стана смешен :hysterical: :hysterical: :D :D ;)

 

БОТЪЛНЕК

Редактирано от Драго
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая сложна ми изглежда ;) няма ли някоя по-проста като за мен или да ми обясниш от каде да направя записа.

 

Виж сега, прояви интелигентност и помоли модератор да ти заключи темата, защото вече много сериозно взе да се отклоняваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cool edit pro е възможно най-опростената програма за звукозапис, която съм виждал. Нарочно ти препоръчах точно нея. Доста хора смятат, че е прекалено бедна откъм опции и възможности, но това се компенсира с наистина елементарни менюта и достъпност за употреба от всеки. Ако тя ти е сложна - иди в студио, където някой друг ще свърши цялата работа по звукозаписния процес, а от теб ще се иска само да изсвириш партиите си.

 

 

Поздрави,

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Right. Питах един фр в скайп, които се занимава с правене на инструментали и той ми даде Digital Sound Recorder и е супер лесна, както и ти казваш.

 

п.с. затворете темата, и без това няма какво повече да питам.

п.с. 2 : Добрата страна на нещата е, че може да сложите линк към тази тема в темата "прочети ако си начинаещ" в нея има сичко необходимо за начинаещия от настройване на китарата до звукозапис :D

ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.