Jump to content
Българският форум за музиканти

Пързалка


Recommended Posts

Роко - президент :P

 

@колегите от оркестъра: оставете човека Бицев на мира - изповядвайте ми се на мен - може да сте ми батковци, но зная лек за всички ваши болки (само ви трябват батерии - от дебелите)!

 

@checho: Не се притеснявай, ясно ми е къде се намирам ;)

 

Относно тишината - последните три години работя особено много върху нея и точно тук, по време на "Птицата в мен" съм крайно циничен със същата, но исках да видя дали мога, до колко и до къде :) (а и обстановката предразполагаше)

 

Оше нещо, не-много встрани от темата:

Тук бях пуснал тема за Джеймс Джеймерсън (във връзка с Мотаун), но стигнахме до Джена Джеймесън и станахме приятели (ама в майспейс) - няма начин :)

 

Още веднъж :

 

:happy:Роко - президент :happy:

А принцеските да отиват да свирят, че с писане по форуми не се става по-добър и ще има черни точки :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Последно - тук представяме групата, колеги от орк. Пързалка :)

Личностите си, бихте могли да споделите с другите в този раздел -> Самопредставяне :o

Редактирано от ...taka li e? - a taka.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако знаех, че годината е 81-ва, а не 2009-та щях да разбера, че няма свобода на словото. Но ... ъъъъъъъъъъъъъъъъъ..., предпочитам да бъда себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно защото свободата на словото е неограничена (поне теоретично) силно се налага, особено с развитието на неограничеността и, структурирането и, като за всяко нещо е отделено точното място, което прави по-лесно търсенето, а и не-товаренето с излишна такава на търсещите я (което на жаргон, по ново-български се нарича "оф-топик", например или "спам") <_<

 

Имам предвид, че няма нужда да се злоупотребява с тази свобода ;)

 

П.П.:

Ще бъде прекрасно, ако се огледаш кое, как и къде се случва - има място за всичко, запознай се по-добре с този нов вид общуване, преди да се гмуркаш в него - не е нито плитко, нито топло:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооо вие сте се събрали отново. Браво :punk_guitar:

Зимата следях темата с интерес и жалко, че се разпаднахте тогава, но може да е било за добро.

Сега звучите още по-добре и по-нахъсано от преди :music336:

Надява се, че сте разрешили проблемите си и да не се разпадате повече.

Желая много успех на бандата и чакаме новите ви изяви !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се върнем назад - преди 5 години (6?) с...taka li e? - a taka свирехме в Динамитър Блус Бенд (блус и рок класики),когато събрахме Пързалката с Багето (Любо).Барабаниста е Пенчо Пенчев (Пената),който се отказа от свиренето по принцип..

Бяхме поругани и напсувани като предатели :hysterical: от шефа..Това роди следното парче след купон -

"Предател" (демо)-

http://www.esnips.com/doc/7c9f623b-2770-4f...1d0/08-Predatel

..

Впоследствие барабаниста на ДББ ни обвини,че сме му сменили някаква кожа на касата...от тук дойде следващата гавра-

"Крадец"(демо)-

http://www.esnips.com/doc/08f9758b-38e8-45...bdaeb/09-Kradec

:greenangel::hysterical:

Чудиме се да ги свириме ли сега..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.