Jump to content
Българският форум за музиканти

Що се псуваме чалгията а те ни минават


I`m a believer

Recommended Posts

Един умен и доста успял човек, който впрочем е певец ми каза веднъж " Винаги и навсякъде ще има връзкари и бездарници по първите места, но винаги ще има място и за най талантливия, просто зазащото хората които ти плащат ползват твоя труд и им трябват талантливи хора"

Има друг проблем, че има много талантливи хора в бг които просто не са върха и няма да имат шанса да постигнат много добри резултати. ;)

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

АЛООО :hello: модератори?не че съм голям прибирник ма тая тема не е за "вокали" раздел нали :ph34r: обърнахме го на дискусия и то ква...а believera верно си отговаря на името-ми вярвай си пич,направо ти завиждам,дано и някой друг ти повярва,па току виж чудото станало...

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си кацко дай да му ебем майката на всичко и да си свирим във фенса и току виж в о'шипка да не се интересуваме от нищо друго освен да се напием като свине някъде и да си мислим че сме много добри - па та нищо не зависи от нас, за кво да си хабим нервите?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си кацко дай да му ебем майката на всичко и да си свирим във фенса и току виж в о'шипка да не се интересуваме от нищо друго освен да се напием като свине някъде и да си мислим че сме много добри - па та нищо не зависи от нас, за кво да си хабим нервите?!

:metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си кацко дай да му ебем майката на всичко и да си свирим във фенса и току виж в о'шипка да не се интересуваме от нищо друго освен да се напием като свине някъде и да си мислим че сме много добри - па та нищо не зависи от нас, за кво да си хабим нервите?!

а в Маската не даваш ли :metalist: ....

 

иначе аз не помня да съм се напивал наскоро,а ти? :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

знаете ли какъв е основниа проблем тук?!ами вие седите и се карате дали БТР са крали от iron maden или от Metalica(говоря примено)докато почитателите на чалгата отиват и си купуват най-новиа албум на азис(извинявам се за споменаването на това име)и си казват "евала че го направи на български!ако продалжаваме да се караме въпреки че сме на едно мнение докато те са заедно и си прават кефа до никъде няма да стигенм!не сте ли съгласни???а пък да ви кайа в бг има много които отстояват вашето мнение докато вие си седите пред компютрите и спорите!не искам да ви обиждам но е глупаво!аз също споделям вашето мнение!и ше ви кажа какво ми е мнението-продавачите на наркотици измислят тая музика за да си продават стоката!!!!!и за д а си препират парите!ако бяха решили да си ги вложат в рока и рок бандите щяха да изкарват много пари!но какво достоянство има в това да свириш и да получаваш мръсни пари,изкарани с нечестен труд!!!!!е тва исках да ви кажа!!!бъдете единни!!!!!!!!!!!нали знаете сговорна дружина планина повдига!!!!!оххх малко се поувлякохх!!!!! :blink::blink: :guitar: :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много малко се поувлече даже :)

 

Такива обобщения не са никак правилни, даже глупави.

 

Надминават ни, защото чалгата е музиката, която се налага в България. Това е положението засега :) Ще поживеем и ще видим дали това ще се промени скоро ;)

 

Още повече, че напоследък взеха да се срещат някои наистина добри продукти в този жанр. Може би идва ред на new-age чалгата, знае ли човек :)

 

Азис & Малина - Не знаеш

 

Това е добро, никой не може да го отрече ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

вие си говорете, а те ще си правят в това време изкуствени бюстове във Швеицарските Алпи при доктор Ебенмюлер!!!

безмисленото начало на един разговор го..обезсмисля, не мислите ли? :) :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вие си говорете, а те ще си правят в това време изкуствени бюстове във Швеицарските Алпи при доктор Ебенмюлер!!!

безмисленото начало на един разговор го..обезсмисля, не мислите ли? :no:;) ;)

както и безсмислените мнения в него;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.