Jump to content
Българският форум за музиканти

Що се псуваме чалгията а те ни минават


I`m a believer

Recommended Posts

Като гледам к`ви оптимисти сте тука относно съдбата на рокмузиката,просто не знам к`во да кажа.Нещата започват да се пооправят лека по лека,но това ще отнеме пак,не малко време и нека никой не се заблуждава,че ще стане милионер свирейки в България и околностите.Не мога да разбера защо толкова много хора измерват успеха в това да имат много пари?В България това няма да стане,но това не значи,че не може да има и че няма успешни БГ групи.

мдаа,

Успеха на една Банда НЕ е Равен на Спечелените Пари, Не Равен на Броя Продадени Албуми, Не е равен на посещаемост на Концертите им,Не е Равен на Популярността им извън Махалата!

 

Успешна БГ група е когато на 2-3 сайта,2-3 Форума,2-3 списания и 2-3 колеги те Потупат по Рамото и ти Кажат "Браво!Много яко свирите! Много ме кефите"

;):lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Търсенето се определя от предлагането.

В икономическата терминология е "предлагането се определя от търсеното".... :lol:

таман и аз тва щех да кажем

който не е наясно с икономическите закони да не се позовава на тях :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както вече казах...май тука само корсаря нема розови очила :P

 

а черни :cheers:;)

 

мойте са с дьоптър и не им личи,ама потъмняват :P:P

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успешна БГ група е когато на 2-3 сайта,2-3 Форума,2-3 списания и 2-3 колеги те Потупат по Рамото и ти Кажат "Браво!Много яко свирите! Много ме кефите"

:D:D:):happy:

Абе изкарва се и по някой лев от време на време :P.Иначе за останалото си прав и не споря,че е така,но в България на този етап от икономическото ни развитие не е възможно да е друго яче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е в ниската обща култура на българина, и особено музикалната. тони дачева взима 1400лв за 6 парчета - щото има търсене. тук пошлата музика е на почит. абе кво да говорим. знаеш отговора много добре.

Абе има един такъв лаф че когато 1000 човека твърдят едно,а един твърди коренно противоположното,значи тоя пич или е луд или е гений...Сами си правете изводите,щом има толкова много чалга изпълнители значи има търсене за толкова много чалга изпълнители,тоест ония 1000 човека слушат чалга,а ние сме или луди или гениални.Музиката може да е пошла но се търси.Между другото доста от западните ни "идоли" хич не са с морал на викториански поети и те правят и пеят доста неестетични неща...1000-та 4овека не са виновни за това че този вдин е недоволен от техния вкус,пък и едва ли им пука.

 

Изводът - правете това което се търси за да ви търсят,а ако изберете да правите нещо което не се търси,поне не мрънкайте:D:)

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е в ниската обща култура на българина, и особено музикалната. тони дачева взима 1400лв за 6 парчета - щото има търсене. тук пошлата музика е на почит. абе кво да говорим. знаеш отговора много добре.

Абе има един такъв лаф че когато 1000 човека твърдят едно,а един твърди коренно противоположното,значи тоя пич или е луд или е гений...Сами си правете изводите,щом има толкова много чалга изпълнители значи има търсене за толкова много чалга изпълнители,тоест ония 1000 човека слушат чалга,а ние сме или луди или гениални.Музиката може да е пошла но се търси.Между другото доста от западните ни "идоли" хич не са с морал на викториански поети и те правят и пеят доста неестетични неща...1000-та 4овека не са виновни за това че този вдин е недоволен от техния вкус,пък и едва ли им пука.

 

Изводът - правете това което се търси за да ви търсят,а ако изберете да правите нещо което не се търси,поне не мрънкайте:):)

Успех

това мнение е златно.автора е много велик пич. дълбок поклон на един от най мъдрите хора във форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е в ниската обща култура на българина, и особено музикалната. тони дачева взима 1400лв за 6 парчета - щото има търсене. тук пошлата музика е на почит. абе кво да говорим. знаеш отговора много добре.

Абе има един такъв лаф че когато 1000 човека твърдят едно,а един твърди коренно противоположното,значи тоя пич или е луд или е гений...Сами си правете изводите,щом има толкова много чалга изпълнители значи има търсене за толкова много чалга изпълнители,тоест ония 1000 човека слушат чалга,а ние сме или луди или гениални.Музиката може да е пошла но се търси.Между другото доста от западните ни "идоли" хич не са с морал на викториански поети и те правят и пеят доста неестетични неща...1000-та 4овека не са виновни за това че този вдин е недоволен от техния вкус,пък и едва ли им пука.

 

Изводът - правете това което се търси за да ви търсят,а ако изберете да правите нещо което не се търси,поне не мрънкайте:):godbless:

Успех

супер, радвам се, че си на моето мнение :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее пичове какво да кажа...трогнат съм че оценявате философските ми разсъждения,още повече че като го постнах това не бях пил.Радвам се че има хора с които сме на едно мнение,като си издам всичките бисери в книга ше раздавам автографи на корицата :):godbless: майтап бе Уили :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е в ниската обща култура на българина, и особено музикалната. тони дачева взима 1400лв за 6 парчета - щото има търсене. тук пошлата музика е на почит. абе кво да говорим. знаеш отговора много добре.

Абе има един такъв лаф че когато 1000 човека твърдят едно,а един твърди коренно противоположното,значи тоя пич или е луд или е гений...Сами си правете изводите,щом има толкова много чалга изпълнители значи има търсене за толкова много чалга изпълнители,тоест ония 1000 човека слушат чалга,а ние сме или луди или гениални.Музиката може да е пошла но се търси.Между другото доста от западните ни "идоли" хич не са с морал на викториански поети и те правят и пеят доста неестетични неща...1000-та 4овека не са виновни за това че този вдин е недоволен от техния вкус,пък и едва ли им пука.

 

Изводът - правете това което се търси за да ви търсят,а ако изберете да правите нещо което не се търси,поне не мрънкайте:):)

Успех

Присъединявам се със страшна сила.Най накрая се намери някой да затвори устите на многострадалните Геновеви тука. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно се съгласявам с казаното от трезвия барабанист :D но това значи ли че няма друг шанс в Бг освен чалгата? Няма ли търсене на други жанрове в Бг?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е в ниската обща култура на българина, и особено музикалната. тони дачева взима 1400лв за 6 парчета - щото има търсене. тук пошлата музика е на почит. абе кво да говорим. знаеш отговора много добре.

Абе има един такъв лаф че когато 1000 човека твърдят едно,а един твърди коренно противоположното,значи тоя пич или е луд или е гений...Сами си правете изводите,щом има толкова много чалга изпълнители значи има търсене за толкова много чалга изпълнители,тоест ония 1000 човека слушат чалга,а ние сме или луди или гениални.Музиката може да е пошла но се търси.Между другото доста от западните ни "идоли" хич не са с морал на викториански поети и те правят и пеят доста неестетични неща...1000-та 4овека не са виновни за това че този вдин е недоволен от техния вкус,пък и едва ли им пука.

 

Изводът - правете това което се търси за да ви търсят,а ако изберете да правите нещо което не се търси,поне не мрънкайте:D:)

Успех

Отново ще напомня за китайските чорапи 5 чифта за 1.50 лв. Евтино производство - залят пазар. За съжаление в БГ публиката е доста първосигнална и безусловно вярва на "Вестника" и "Телевизора". Не че са прости и некултурни - НЯМАТ ИЗБОР хората. Поради тази причина са се навъдили всякакви "Репортерите идват", Вучков, "Атака", "BigBrother", "StarAcademy" и мн. др. чалга аудиовизуални обръщения.

 

Аз лично си спомням как Гала излезе от един концерт на Азис и каза, че той е един гений (буквално). Но мнението на Гала е меродавно 'щото я дават по ТЕЛЕВИЗОРА.

 

На един отруден полубеден човек въобще не му минава през ума, че Гала работи в телевизията не защото е музикален критик, а защото е с приятен вид и говори вярно (въпреки че последното вече май не е задължително).

 

Истината е че страдаме от масирано неграмотие във всички отношения. Не се мисли, не се задават въпроси, НЕ СЕ ТЪРСЯТ ОГОВОРИ. Имаме някакви пазарни модели (наложени от други култури) които да декламираме за пред "хората" и по тая причина дай да се наведем напълно пред търсенето и предлагането.

 

Аз предпочитам да съм 1-я луд по тая причина няма да правя това което се търси, а това което смятам, че искам да кажа.

 

Пари ще се намерят (както казва един мой познат) - любовта между хората я няма.

 

P. S. На сайта на Сафър ейч има една статийка от В. Катинчаров (имаше тема във форума, та и аз се светнах) прочетете я още веднъж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е съгласен съм че хората вярват на телевизора и че куцо и сакато (включително и аз) си позволява да има мнение за шоубизнеса.Определено не съм гений,значи трябва да съм луд,ама пък така ми е хубаво и не се оплаквам.:D:D

 

Като ми се слуша хубава музика знам какво да си пусна,като ми се гледат силиконови цици си пускам Планета.

 

Живейте спокойно бе хора не се ядосвайте за такива неща от рода на"защо доматите са червени" "защо аз съм толкова готин а публиката харесва Галя от Сатен" и "защо българският шоубизнес е на това ниво"

 

Don't Worry Be Happy

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ядосваме се и имаме лично мнение защото ни засяга лично,това е...

 

изобщо немаше да ми дреме на кура за тва ако бях банков чиновник,но колкото и да се съмнявам в себе си(а и други го правят)съм музикант и съм пряко свързан с тия говна и социалните последствия от тях(щото попфолка освен следствие е и причина за много гадости)

 

ти ако можеш "живей спокойно",пожелавам ти го от сърце,аз за жалост(най-вече моя),не мога :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да съм Хепи, като по ТЕЛЕВИЗОРА показват мазен извратеняк(циганин)...

 

Няк'ва балерина вие жално и откровено зле (А ако трябва да бъда честен и по-хубави съм изтървал).

 

Някъв друг безполов тийн мармори на италиански, английски и др. харчейки парите на майка си, за да го лъчат по студиата и после да си пласира зле направения албум. А балета му? 'Ми те не могат да се оцелят. А стомашните му проблеми да ги обсъжда с Е. Йончева.

 

Други едни младежи псуват полуграмотно декламирайки (неритмично).

 

Дебели жени тръскат осмянки...

 

И всекви педали навсякъде...

 

Вестници, радиа, телевизии...

 

Цитирам:

"ядосваме се и имаме лично мнение защото ни засяга лично,това е..."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.