Jump to content
Българският форум за музиканти

Що се псуваме чалгията а те ни минават


I`m a believer

Recommended Posts

Мисълта ми е че се продава и като му мина покрай къщата и си казвам'това е къщата на Веселин Маринов-той изкарва пари от музика и живее много по добре от повечето българи!' та той е талантлив, работи и изкарва пари, а повечето 'музиканти' на по15-25 години, които се смятат за големи таланти, но никой не ги разбира и не им дава шанс и всичко е с връзки( не че оспорвам последното), вместо да се понапънат да направят некой друг запис и да пообикалят малко насам натам, седят пушат , дрогират се, повръщат пяни и заспиват по купонии си хабят таланта и младостта в губене на времето. Това не смятате ли че е една от причините да няма друга музика освен 'чалга' и 'връзкарска'( покрай ММ и камен во)?

Пич не знам ,колко си голям, но си много далеч от Правилните Отговори на въпросите , които задаваш ;):)

Недей да се напъваш да мислиш сега , с времето някои неща сами ще ти се изяснят, други винаги ще си останат загадка за теб :read: ;)

Затова Жив и Здрав да си!

Прави, квото трябва в Живота си,а Кой Успява - Кой не и по какъв начин става това,нека не те вълнува особено ;)

ВСЕКИ СВОЯ ПЪТЕКА СИ ИМА...:read:

...е казал поета :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:stop: :););););):) нека да живее опозицията...........

 

и кат сме се събрали така да се оплакваме, аз па имах днеска цял ден главоболие щото вчера пих...........

 

аре стига вече с чалга за и против(по-скоро против де), тя и с нас и без нас си се ''развива'' цел свет слуша комерс, тука е чалга. Положението е тъкъво, аре лека нощ :violin: и да сънувате Шакира да пее джаз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е в ниската обща култура на българина, и особено музикалната. тони дачева взима 1400лв за 6 парчета - щото има търсене. тук пошлата музика е на почит. абе кво да говорим. знаеш отговора много добре.

:):);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търсенето се определя от предлагането.

В икономическата терминология е "предлагането се определя от търсеното".... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич не знам ,колко си голям, но си много далеч от Правилните Отговори на въпросите , които задаваш :)  :)

Недей да се напъваш да мислиш сега , с времето някои неща сами ще ти се изяснят, други винаги ще си останат загадка за теб :read:  ;)

Пич не знам и ти колко си "ГОЛЯМ" , но ми се ми се чини, че много разбираш, (или поне така излиза), а не ми се струва да те знам като някакво отвърдено име. Та ако толкова много разбираш, кажи ми кой си та да се сетя дали съм чувал за теб, и като ги разбираш тия работи ме просветли и мен защото аз самия знам много малко, а ми се ще да науча. Проблемът, според мен, е че си от тези дето обичат вечер на масата с с ракийката да казват колко велики са ама "никой не им дава шанс". Ако не си моля да ме извиниш и да ме просветлиш и мен. айде Успех!

Редактирано от I`m a believer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В икономическата терминология е "предлагането се определя от търсеното".... :)

Така си е, ама аз имах предвид, че като едните не предлагат нещо на кой знае какво ниво, а другите масово атакуват с видеоклипове с цици, коли и тн. , средностатистическия селтак бързо се орентира към вторите, а както всички знаем - селянията е заразна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В икономическата терминология е "предлагането се определя от търсеното".... :)

Така си е, ама аз имах предвид, че като едните не предлагат нещо на кой знае какво ниво, а другите масово атакуват с видеоклипове с цици, коли и тн. , средностатистическия селтак бързо се орентира към вторите, а както всички знаем - селянията е заразна.

За икономическата терминология не си прав :) Има две теории като според едната "Предлагането определя търсенето", а според другата е обратното, като истината е некъде по-средата в теорията на игрите.... свръхпредлагане-рецесия-свръхтърсене-инфлация и т.н....без да навлизаме в икономическата теория повече мисля, че около 2309823 пъти се спомена в този форум, че "това което се продава, се продава", ще ме прощавате за тафталогията...

а се продава, защото е леко, мелодично и продава определен тип имидж на масите към, който нормално се стремят....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич не знам и ти колко си "ГОЛЯМ" , но ми се ми се чини, че много разбираш, (или поне така излиза), а не ми се струва да те знам като някакво отвърдено име. Та ако толкова много разбираш, кажи ми кой си та да се сетя дали съм чувал за теб, и като ги разбираш тия работи ме просветли и мен защото аз самия знам много малко, а ми се ще да науча. Проблемът, според мен, е че си от тези дето обичат вечер на масата с с ракийката да казват колко велики са ама "никой не им дава шанс". Ако не си моля да ме извиниш и да ме просветлиш и мен. айде Успех!

тая тема не я бях посещавал скоро :)

аз не бях Злонамерен към теб,не знам ти защо реагираш така остро :think:

От Въпросите ти и терзанията ти си помислих,че си малък(в смисал на възраст не като Име)

 

Да не си помисли някой от Форума ,4е бягам от отговорност и че думите ми не тежат,ще ти отговоря в прав текст:

Твой Въпрос:

"Пич не знам и ти колко си "ГОЛЯМ" , но ми се ми се чини, че много разбираш, , а не ми се струва да те знам като някакво отвърдено име."

Мой Отговор:

Аз съм на 32години,не съм "Утвърдено Име",занинавам се с Музика от 89г насам.Мои проекти са The Corsair (1989-1993); Flies In The Head (1993- 2001) и A PROSE (2001-2003).Притежавам свое собствено Звукозаписно Студио,в което освен

F.I.T.H. ,A Prose са записвали A Parabola,SJK, Angerpoint,Voice Of Hell,Rising ( все Неутвърдени Местни Рок Банди).

По темата,мисля че, Разбирам,защото последните 4 години работя с Най-популярните Чалга певици.Пускам им Плейбеците и участвувам в няколко Доста популярни Чалга Видео Клипа.Познавам се лично с Всички Големи Чалга Певици и Чалга Продуценти :curse::)

 

това мисля е достатъчно ?

очаквам от теб да се представиш.

 

По горе Мнението ми е доста Филосовски Написано,явно не се разбира ясно какво мисля по въпроса ;)

"ЩО ПСУВАМЕ ЧАЛГАТА, А ТЕ НИ МИНАВАТ ?"

ами "Щото Кервана си върви,а Кучетата - Лаят !"

Един от лесните отговори е,че в Чалгата се въртят Достатъчно Пари за да е това , което е :curse:

Друг е въпроса КАКВИ СА ПАРИТЕ ?

Темата съдържа отговора в Заглавието си:

НИЕ псуваме - Те ни Минават :curse:

Това е реалността :)

Аз исках да ти кажа,че каквото е - такова е!

Ние трябва да правим това което трябва,пък да става каквото ще става!

Не трябва да Гледаме в Паниците на другите, а сами трябва да се грижим за това с което ще напълним нашите си Чинии!

 

а за Отговорите, Пак ти Казвам, някои неща(повечето) човек сам осъзнава или не ,в различно време и не винаги.

Живота е Твърде Кратък , а Въпросите са Твърде Много :read:

...затова по-малко питай и повече живей !

ай Наздраве :);)

...че съм от "тези дето обичат вечер на масата с с ракийката да казват колко велики са ама "никой не им дава шанс".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИзвиняваЙ че е прозвучало нападателно ама ми се стори че тоя отговор иде от човек като Митето от Атлантик :D . Виждам че си по- голям от мен( аз съм на 20 ;) ) и не само на възраст а и в музиката ;) . Но ти просто потвърди теорията ми че всеки що годе добър музикант има най голям( да не кажа единствен) шанс в 'чалгата'.

Но нали ме помоли да се представя- аз съм на 20 години от софия не женен... :D с пеене се занимавам от 14 години,а от 2 правя не до там целенасочени методи да вляза и професионално в музиката. до сега не ми се е отдавало поради външни фактори, а и да си призная поради липса на воля. Преди време имах ми беше предоставена възможността да кандидатствам в пайнер, но нали требе да сме рокаджии до край(пея iron maiden, deep purple, queen, manowar, helloween, nightwish кадето са ми по гласовите възможности, robbie williams и други не толкова рок).

Та за това я пуснах тая тема да разбера дали има некъв начин освен с пайнер да се живее от музика в Бг. Пишете моля искам да живеяяя B)

Моля ако съм обидил някого да ми прости не е била това интенцията ми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да те чуем някаде на запис?

Щото Каза,че пееш песни на, все, Любими за Мен банди ;);)

... и предизвика интереса ми :D:P

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми скоро трябва да запиша върху синг бек we are the champions, the show must go on, future world(helloween) и няма да се миксират, но ще ги пусна тях защото всички мои стари записи са изтрити

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.