Jump to content
Българският форум за музиканти

въпрос за звукова карта


Polyphone

Recommended Posts

Виж в Динакорд дали им е останало нещо от Line6 TonePort- овете или новата им версия. Помня, че бяха към 120 - 130 кинта и вършат идеална работа за записи даже вътре имаш и моделиращ софтуер - GearBox.

Естествено вариант е да изчакаш и нещо на старо на М-Аудио.

За лексикона съм чувал, че нямат АСИО драйвъри и латенцията е голяма. Разискване на темата

 

Не търси "музикантска" карта по PC магазините ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лексикона съм чувал, че нямат АСИО драйвъри и латенцията е голяма. Разискване на темата

Ха, това буквално ме изненада (с ударение на последното "а":D)! Имам точно една Lexicon Alpha USB 2.0, която стои вкъщи от 1 година и таман се чудех дали да я продавам, щото все нямам време да я разцъкам сериозно (въпреки добрите си намерения така и не започнах да правя домашен рекординг, а за свирене в реално време си имам външен процесор). BTW, пробвал съм я само веднъж след инсталацията с ASIO 4 ALL драйвери и не забелязах някаква осезаема латенция, но е факт, че беше само с dry звук (не съм свирил с VST-та).

Ако прецениш, че въпреки горецитираната дискусия си заслужава риска, може да ти измисля някаква добра цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж в Динакорд дали им е останало нещо от Line6 TonePort-овете...

Вярно, бях забравил да проверя в Динакорд!

Мерси, че ме подсети, Рафо! :)

 

 

 

Ха, това буквално ме изненада (с ударение на последното "а";))!

ОК, ще обмисля нещата. Ако се реша на Лексикона, ще ти пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пишеш наизуст. Аудио интерфейсите, които се продават в БГ са същите, които идват и от Европа. Дали ще си купиш Line 6 от Германия или от БГ, като продукт е все едно. Вкл. и според последните цени на Динакорд, които са по-добри тук (за някои продукти, за Line6 не знам дали е така), отколкото в ЕС.

Само дето не е все едно къде си харчиш парите.

Друг е въпроса, когато търсиш нещо, което не е налично тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.