Jump to content
Българският форум за музиканти

DIY китарно/бас кубе


Recommended Posts

Да има готови платки в нета, но се опасявам, че размерите на някои елементи може и да не съвпаднат.

Сега се сетих обаче, че имам и един друг проблем, на който трябва да търся решение - кутия за стъпалото. Някой може ли да ме насочи към място където се продават подобни или трябва да правя проект и за нея и да дам да ми я огънат някъде?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 47
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

...Някой може ли да ме насочи към място където се продават подобни или трябва да правя проект и за нея и да дам да ми я огънат някъде?!

Зависи какво имаш като крайна цел. Да е хубаво или евтино.

Често се предлагат "карантии" от повредена домашна електроника (bodan често предлага разни, можеш да го питаш на ЛС). Това е лесното и евтино решение, но куца по отношение на външен вид.

Другият вариант е наистина механичен проект, изработване и боядисване, след това ситопечат и накрая монтаж. Този вариант е много скъп. Питай NIKIFENA, той има сериозен опит с подобни проекти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се окаже, че нямам нищо подходящо под ръка ще се бръкна с 60ина лева няма как.

 

Ми ако си решил да се бъркаш 60 лв.за траф то по добре за 80 лв . се възползвай от моето предложение .

 

http://forum.muzikant.org/index.php?showto...mp;#entry416904

 

 

Вътре в главата има доста як траф с напрежения плюс -минус 40 волта . Главата работи , но можеш да използваш частите както намериш за добре . Ако решиш знаеш къде да ме намериш за да я огледаш .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.