Jump to content
Българският форум за музиканти

Доволни ли сте от китарата си?!?


Snowwhite

Успява ли да ви задоволи китарата ви?Нимой съ смейти!!!  

64 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Тук не става въпрос за това какво още би могло да й се тупне на китарата-винаги има какво още да се иска,а дали вадите с нейна помощ това,което е в главата ви.И питам само за китарата,а не за останалите техники и прочие.Ако я включите само в някакъв усилавател без никакви други екстри-доволни ли сте си от китарчето или не?

 

Язе лично съм много!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз - яко :rolleyes: И има защо :D - с Jackson WRMG съм :D

 

Ама и от предишната, и от по-предишната си бях доволен. Не ми се струва ноо мъдро да седиш и да се тюхкаш, че китарата ти е кофти. Нищо не променяш. Седай и свири там, и тва е.

 

 

SHUT UP AND PLAY YOUR GUITAR! :D Ей, ше фана да си го сложа за подпис тва :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от моята :-)

Но съм хвърлил око и на една друга :D

Надявам се да нямат нищо против поликитарието :rolleyes: Аз ще си ги обичам и двете :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом класическите ми се навиха да си ги е*а и двете(да свиря,де :rolleyes: ) - значи и на теб няма да ти се сърдят твоите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поликитарието рулз!

Моногамието е за хората, не за музикантите :rolleyes:

 

Друг е въпроса, че аз нямам харемите на Сънч и останалите... имам си само две ханъми. От Елка (едната ханъма) съм доволен, ама другата не може да ме задоволи... На пролет смятам да си потърся нова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да засега като изключим че трябва да се презапои вътре и да се сменят потенциометрите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си харесвам китарчето! :D

само като гледам резултатите на анкетата - Snow, нали не си ти единственият отговор В) , а? :D

Знам, че не си :)

Значи сме късметлии повечето - задоволени и доволни! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от моята :-)

Но съм хвърлил око и на една друга :D

Надявам се да нямат нищо против поликитарието :D Аз ще си ги обичам и двете :)

Ам... моят бас Тени се сърди като се занимавам с други басове или китари.... за тва не пипам Ибанеца вкъщи... само с нея се занимавам... но съм доста доволен от нея... ЗА ЦЕНАТА Й :rolleyes: Евтина ку**а е :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от моята :-)

Но съм хвърлил око и на една друга  ;) 

Надявам се да нямат нищо против поликитарието  :D  Аз ще си ги обичам и двете  :D

Ам... моят бас Тени се сърди като се занимавам с други басове или китари.... за тва не пипам Ибанеца вкъщи... само с нея се занимавам... но съм доста доволен от нея... ЗА ЦЕНАТА Й :D Евтина ку**а е :)

онаковай си баса

 

а земи ми пусни ибанеза за некоя нощ :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.