Jump to content
Българският форум за музиканти

Доволни ли сте от китарата си?!?


Snowwhite

Успява ли да ви задоволи китарата ви?Нимой съ смейти!!!  

64 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аве като гледам аватара на metalmaniak се сещам кой няма никакъв проблем с поликитарието :D

 

Тоз е бати алчното животно, да метне един Страт насам :):rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Няма пък да метне-негови са си-купуял си ги'й,нема нъ вази дъ ги метка,я!!! :D
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз съм си доволен от мойта. Нищо че е възможно най евтиния Jackson (JS1) ама за парите си вади убийствено добър звук. Е, ся съм хвърлил око на JS30RR Rhoads и като дойда в софия утре. ще мина през xxxx (ако успея да го намеря де, щото хич ме няма в тоя град) да я тестна. Но иначе от мойта съм много happy :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста съм доволен от моята китара. Винаги има още какво да се желае, но тя мен си ме устройва напълно и си я обичам :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм напълно доволен от моята, макар че ме е яд че не си взех същата ама със EMG HZ. Макар че сигурно ако си бях взел нея щях да се чудя защо не съм си взел сегашната ми. :lol:

Either way it's perfect :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично не съм доволен от моята,защото като си я купих нямах на идея,че днес ще ме кефят съвсем различни неща...

Взех си Showmaster и KORG AX1G и едно Пииви Рейдж...и почнах да дъня Стратовариуси,Камелоти,Хамърфоли,Мейдъни и тн...ама сега се кефя на по алтернативен звук и ходи го гони с тия бози.Не-активни адаптери,смотан процесор дето му избиват ниските ако усилиш гаин и гадно кубе,което издава отвратителен звук като свириш и отпускаш струните...

Напраих малко оф-топик,ама щях да се радвам китарата ми за 600лв да беше заземена ли незнам кво ,та да не бучи ,като не съм я фанал за железата...

И също така почнала да се цепи...тъпа работа Скуеърска!

Принципно аз свиря само ритъм и не съм китарист...но наистина много се дразна на Българските боклуци с които заблуждават амбициозните млади китаристи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам Fender Stratocaster ( 3 Single Coils) и засега съм доволен от него, тъй като не обичам да свиря в по-тежките стилове, иначе бих си взел Jackson. По-нататък планирам да си взема някой Jazzmaster или Jaguar и Gibson или Epiphone SG или Explorer.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Angry Samoan - Просто мое мнение, но Vintage копията на моделите на Гибсън по почти нищо не отстъпват на Epiphone, които обаче са малко над 2 пъти по-скъпи ! С "почти" визирам това, че на Epiphone инструментите са с neck-thru конструкция, а Vintage са set-neck, но разликата е твърде, твърде слабо осезаема за да оправдае надценката...

А и Explorer си е метълска китара :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A тези Vintage дъщерна фирма ли са на Gibson, както е Epiphone и дали могат да се намерят в BG ? А иначе Explorer не са точно метълски китари (вярно е че James Hethfield свири доста с тях), примерно The Edge от U2 също ги ползва доста, както и някои Alternative & Punk групи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.jhs.co.uk/

 

Не са дъщерна на Гибсън, внасят ги xxxx (само в Metal Axxe сериите съм се заглеждал, но сигурно имат и други...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Angry Samoan - Просто мое мнение, но Vintage копията на моделите на Гибсън по почти нищо не отстъпват на Epiphone, които обаче са малко над 2 пъти по-скъпи ! С "почти" визирам това, че на Epiphone инструментите са с neck-thru конструкция, а Vintage са set-neck, но разликата е твърде, твърде слабо осезаема за да оправдае надценката...

А и Explorer си е метълска китара :dance:

Малка корекция всички Epiphone-и са със set-neck, just like Gibson...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях в xxxx преди ок. 3 седмици и там имаше само Fender, Squire и Jackson (те са официален вносител на Fender за BG) и две китари De Armond, които много приличаха на Gibson SG. Vintage не видях. De Armond не са лоши китари, но доколкото ми е известно вече не се произвеждат. Иначе в магазина на Dynacord на Петте кьошета май имаше една китара, която беше копие на черен Gibson SG и май беше Vintage, но не съм сигурен и цената и беше ок350-380 лв., доколкото си спомням.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.