Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Тва последното не го загрях.... как..... "работи"?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така като ги гледам тия дърти педали си мисля...-представяте ли си на тия хора тогава, колко им се е свирело, та са тръгнали да майсторят такива екзотики :ph34r:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахаха,тези последните "артефакти"са на Рамзес Незнамкойси

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм здравейте всички! аз съм нещо като опит за барабанист от Пловдив и искам да поздравя всички ви за страхотния форум! до сега винаги е имало някви отчаяни опити ама никога нищо свястно :headbang: и изобщоооо тъпа работа!

Все пак предпочитам стандартния единичен педал, защото с двойния ти трябват още куп джунджурии като например имаше едно такова лостче за фуса, което ти спестява свистенето като си с двоен педал, струваше към 30 долара и ефекта му е че е с няква странна пружина и когато го удариш отгоре вдига чинела на фуса и можеш спокойно да бачкаш с кардана и с фус от дясно или направо на десния чинел. при повторен удар възвръща първоначалната позиция на фуса - много добра играчка, но както казах съм привържаник на единичните педали, освен разбира се ако не е наложителен някакъв омазващ ефект :headbang:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и педали които използват анти полярни магнити вместо пружина, който го интересува да си потърси в нета :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тоа те дзвер ми го подари "даскала" миналата година...Прилича малко на уред за средновековно мъчение ама иначе си се свири с него...

hpim1708ko1.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^

Хмм....тва май не е лошо........ама аз си предпочитам Pearl Eliminator ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ъпгрейд на снимката от първа страница, щото пътят към нея вече е различен:

strange_pedal_01.jpg

strange_pedal_02.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето до какви върхове достига понякога човешката мисъл:

amatisx4.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.