Jump to content
Българският форум за музиканти

Странни педали


Recommended Posts

  • Отговори 47
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Малко Офф:

 

И аз го гледах това. Пича май го продава тъй че... народе купувай :coolp:

 

Верно че го продава, но Дидо, сигурен ли си че искаш да дадеш 80-90 лева за този "кардан"?!. Точно за толкова пича го продава. Ако имаш един мога да ти подаря втори и да си направиш подобен :coolp:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност Ицо,кардан не ми трябва в интерес на истината пък и си имам вече 3-4 аматски педала,но бих го взел като колекционер :greenangel: Този"кардан" е чудесен експонат за колекцията ми.Междудругото чудесно барабанче си си взел,поздравявам те!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

А пьк аз си мислех че като имам един педал от барабани тактон от 60-те и едно амати че имам нешто старо :) Но все пак ште им направя по еда фото сесия пак може и някои да им се порадва :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Във Финландия е малко по-евтин от Аксис. Има си и причина, материалите, от които са направени двата педала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Отговорено (Редактирано)

Ей на една вехтория дето я изрових преди седмица две. Това всъщност е първия ми марков педал подарен ми от един Жазмен през далечната деветдесет и не помня коя точно беше. Не е много странен но пък е стар. За леко свирене на джазец е страхотен, или поне е бил !!!

 

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2627/10...41730714027.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2078/15...40726017582.JPG

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1651/69...47127969991.JPG

Редактирано от joto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей че чудо, доста ми хареса. Между другото въпреки неизвестния брой години педала все още изглежда сравнително добре и доста стабилно конструиран, да не кажа, че и стъпенката е доста актуална:) И от където и да го гледаш си е "long board", което очевидно не е модерно постижение:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трябва да ти кажа че в действителност е доста "нежен", поради това е и дефектирал на две места. Като едното е леглото на махалото коети се сцепи. Пак казвам че за леко свирене с петата долу е идеален (преди да се сцепи де).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.