Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-добра БГ продукция според вас


Recommended Posts

PYROmania - "Ignored" и "Nothing,Тъмно - "Тъмно",Analgin - RE-nalgin

 

Напълно съм съгласен. Мисля че и трите са записвани на едно място - в с студиото на НДК. Иначе към това може да се прибави и последния албум на Ахат, както и старите неща на ФСБ за времето си са звучали добре.

А тия "Те" или каквито са там и т.н може би не звучат лошо откъм звук, но kaто музика sucks...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ставаше дума за продукция, а не за това дали ТЕ са наведени или не, щото всички знаем, че са и че го приемат с удоволствие. Аз лично обаче не харесвам студийния им звук, защото е прекалено синтетичен, няма го истинското.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едноименният албум на ер малък !!!

Още ме размазва въпреки годините които са минали и несъмнено старата техника с която е писани т.н. и т.н. ;)

 

От по новите неща хмммм... Гравити Ко - бяха обявени за отркиетие, но знам ли лично на мен не ми допада особено саунда им...

 

Може би Белослава нещата като продукция и разботите в Блек Пепърс - лонг лив Мага ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:(

едноименният албум на ер малък !!!

Още ме размазва въпреки годините които са минали и несъмнено старата техника с която е писани т.н. и т.н. :)

Иййййййййййй-вярно бе! ! ! И "Лично" също е утрепващ албум! ! !

:D:P:P:P:(:D:P:P:P:godbless::godbless::godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иййййййййййй-вярно бе! ! ! И "Лично" също е утрепващ албум! ! !

:

Супер албумче е ... Верно... и като звук и като идеики.

"Автобоиграфия" и онази баладката (забравих и името :( ) :D:P:P

А и Любо Малковски е голям маниак... кефи ме :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушали ли сте внимателно и от оригинален диск първият албум на SLANG?

Ето това е качествен запис.

Новият го слушах само порадиотои не мога да дам правилна преценка.

 

модерирано от Snowwhite - моля, ако можете-пишете на кирилица!!! правила!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушали ли сте внимателно и от оригинален диск първият албум на SLANG?

Ето това е качествен запис.

Новият го слушах само порадиотои не мога да дам правилна преценка.

аз съм го слушал повече от внимателно заради ммм ... ред емоции и т.н. които ми носят песните им от този албум. Нещото което им куца според мен е звука на барабаните и тук там акустичните китари... Нещо все ми липсва за да кажа това е АЛБУМЪТ !

 

Иначе страшно ги "намразих" за позата партер която заеха преди 3-4-5 години когато клекнаха на СДС и по концертите си пяха... Синьо с текст - синьо небе, гласувай за СДС...отврат !!! Да принизиш музиката си и текстовете които са другата силна част до това да пропагандираш някаква партия... (сори за офтопика, но още съм дълбоко възмУтен, Огорчен и обидЕн )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слушали ли сте внимателно и от оригинален диск първият албум на SLANG?

Ето това е качествен запис.

Новият го слушах само порадиотои не мога да дам правилна преценка.

аз съм го слушал повече от внимателно заради ммм ... ред емоции и т.н. които ми носят песните им от този албум. Нещото което им куца според мен е звука на барабаните и тук там акустичните китари... Нещо все ми липсва за да кажа това е АЛБУМЪТ !

 

Иначе страшно ги "намразих" за позата партер която заеха преди 3-4-5 години когато клекнаха на СДС и по концертите си пяха... Синьо с текст - синьо небе, гласувай за СДС...отврат !!! Да принизиш музиката си и текстовете които са другата силна част до това да пропагандираш някаква партия... (сори за офтопика, но още съм дълбоко възмУтен, Огорчен и обидЕн )

А, не се шашкай! Те на промоцията на Карнобатска вместо "Ти-ши-наа" (познай на кое парче :) ) пяха "Карно-бат-скааа"... :beer:

Така че за какво си говорим!

Иначе аз гласувам с 2 ръце за китариста им - най-накрая някой от по-известните, който да знае какво да прави с инструмента си! :beer: Ама стила им дайте да не го коментираме тук, че ще стане мазало... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото до първия Ер Малък, класиката, записана по онова време в Първо Студио от Тошо Лечев винаги ще си остане класика. :(  Звукът е перфектен за времето си и за този стил музика.

 

Аз мисля, че едноименният албум на Ер малък, който наистина бе много добър, бе записан навремето (1992 ако не се лъжа) в Първо студио на НДК, а не в телевизията при Лечев. Иначе вторият им албум, който май се оказа доста слаб, е записван в студиото на Лечев. В НДК са записвани още "Леле како" на Контрол, Тъмно и един от албумите на Pyromania, като всички според мен за времето си се числят към най-качествените продукции на BG-Rock.

 

P.S.Между другото някой има ли представа какво стана с тези Ер Малък?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.