Jump to content
Българският форум за музиканти

Топ 5 парчета за свирене


Recommended Posts

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ми аз като гледам повечето какви сложни пърчета свирят,малко се депресирам,но все пак ето 5 от тези,които свиря:

1.Pennywise - Stand By Me

2.Blink 182 - Adam's Song

3.Rancid - Roots Radicals

4.Hipodil - Bate Goiko

5.R.A.T.M. - Killing in the nаmе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dream Theater - Erotomania

Sonata Arctica - San Sebastian

Helloween - Halloween

Jason Becker - Altitudes

Pantera - Domination

 

Това е част от "репертоарът" ми :bravo:. А ако ше трябва да изброявам парчетата на Sabbath и Maiden, които свиря, ше ми трябват още 5-6 поста :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eee Еротомания и аз едно време се мъчих да го свиря ама хич не можех :):bravo::):dance: сега съм зарибил с новия на Pearl Jam >....Мат Камерън направо е надминал себе си...гениално :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Моя топ-5 пък е само дъртизми:

1.Real me-Quadrophenia-the Who

2.Manic depresion-JIMI H. :metalist:

3.Farries wear boots-Black Sabbath

4.Virtual insanity-JamirQ

5.By the way Red hot ChP

ама все се сещаме и още....после :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да определя моите топ 5 парчета за свирене, ама има една песен дето обожавам да я свиря:

РЕВЮ - Ралица

то това ми е една от най-любимите песни въобще, не само като барабанки, ми и като текст, музика и тн.! абе направо велико е парчето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да определя моите топ 5 парчета за свирене, ама има една песен дето обожавам да я свиря:

РЕВЮ - Ралица

то това ми е една от най-любимите песни въобще, не само като барабанки, ми и като текст, музика и тн.! абе направо велико е парчето!

Ау какво невероятно съвапдение - ние и правим кавър, малко по-бързичък де, но обожавам да импровизирам на тази песен. Иначе напоследък умирам от щастие докато свиря Opium на Moonspell.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааам..напоследък изобщо не свирим чужди парчета,но от едно време си ми останаха няколко любими,на които винаги съм се кефил :

1.QUEENSRYCHE - Silent Lucidity

2.QUEENSRYCHE - Someone Else

3.FATES WARNING - 11-th Hour

4.CRIMSON GLORY - Burning Bridges

5.SAVATAGE - Jesus Saves

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да определя моите топ 5 парчета за свирене, ама има една песен дето обожавам да я свиря:

РЕВЮ - Ралица

то това ми е една от най-любимите песни въобще, не само като барабанки, ми и като текст, музика и тн.! абе направо велико е парчето!

Ау какво невероятно съвапдение - ние и правим кавър, малко по-бързичък де, но обожавам да импровизирам на тази песен. Иначе напоследък умирам от щастие докато свиря Opium на Moonspell.

с теб имаме много сходен музикален вкус, май...това още от преди ми направи впечатление...евала!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DT - Octavarium, The Dance of Eternity, The Glass Prison

ама ти сериозно ли ???? :happy: аз се мъчих да направя пул ми ъндър и стигнх само до първия коплет а ти....браво :happy::):D

иначе моите топ-5 са

1.MetallicA-enter sandman

2.MetallicA-seek & destroy

3.motorhet-play the game

4.alice in cheins-man in the box

5.iron maiden-fear of the dark

това са все песни прз които (сигорно) са минали повечето от вас но кво пък тря да се почне от някаде :))) иначе се кефя на дриим тиатър ама не ме бива нещо в касите:))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето моят скромен лист.Ще наблегна на класиката,защото иначе след месец ще трябва да постна нов:

1.Paranoid-Black Sabbath

2.Yzz-Rush

3.Mama I'm coming home-Ozzy Osbourne

4.Warpigs-Black Sabbath

5.Tom Saywer-Rush

Бих сложил и Californication-RHCP в списъка,но нея не я свирим с бандата. Просто ме кефи бийта адски и съм псувал Чад Смит зверски докато му докарам шибания бийт едно към едно. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.