Jump to content
Българският форум за музиканти

Gretsch Blackhawk?


Recommended Posts

Мисля да си взимам барабани Gretsch Blackhawk BH-E825H (850лв) от xxxx-a. Обаче не разбирам много та искам да ви питам добри ли са и ако не какви други варианти има за горе долу същата цена?

 

 

P.S Ще си взимам и чинели много скоро така че ако можете дайте някакви съвети.

P.S 2 Свиря метъл :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за 850лв не очаквай нещо върхонвно,с две думи- нисък клас.Скъпите серии на тази фирма са към 2000-3000$.Ако бях на твое място и трябва да избирам за тия пари някакви барабани,ще взема греч,а не някакъв мапекс,все пак това е фирма която се е доказала много-повече отколкото мапекс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сета изглежда добре, направен е прилично, предполагам и че ще звучи прилично ако е настроен. Погледни все пак и моделите на Мапекс за тези цени, въпреки че колегата еванс не ги харесва. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го пинах този греч във варненския рейзинг .... приличен е за цената си... заслужава си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз го пинах този греч във варненския рейзинг .... приличен е за цената си... заслужава си...

 

преди два дена и аз ги пробвах в магазина в Пловдив! Мисля че барабаните са доста добре за тази цена! Вярно е че добрите модели на тази марка започват от 2000$ нагоре! Аз лично бих си го взел този сет ако нямах барабани! Доста добре изглежда на фона на някви Стаг и пр! Та по добре пич вземи си Греч от колкото някжи кашони Стаг !Успех в покупката ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мерси много! Можете ли и нещо за чинелите да кажете? Първоначално мисля да си зимам 14" Hi-Hat, Ride 20", Crash 18" ili 19". Някакви идеи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз скоро се оборудвах с 14" хетс, 16" краш и 20 райд. Но според мен метъл малко трудно се свири само с един краш, помисли и за такъв вариант. Сега се чудя как да боцна още един, защото си го иска самата музика някак си...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.