Jump to content
Българският форум за музиканти

Защо си чупят китарите?


Fenix

Recommended Posts

  • Отговори 61
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ама пък като се замисля повечко - някой Телекастър с такъв кеф бих го разпарчетосал, че 

:headbang::D;):D;)

 

Това е въпрос на пари и нищо друго!!!

ААААА вижте сега!! :o

Моля ви се!! :D

телекастерите са си много добри китари моля моля!!!!! :headbang:

И на мен не ми харесваха обаче по едно време ги заобичах!!!

Сега ако си копувам китара, то ще е телекастер! (е ако намеря добър в БГ)

:D !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който каквото ще да казва телекастера може и да не е универсална китара ама определено не е и само за кънтри. Ако някой ще чупи телекастър и исъм наблизо да ми го даде, и без това се замислям дали да не вложа заработените 2000 лева в такъв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ка може китарист да си 4упи инструмента и то нарочно.

Не чупи своя инструмент, а инструмент, който е купил специално за да счупи!!!

И така да е-SUCKS!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е...

 

Който и да е, ако не е известен, преди това, ако ще и 239850 китари на клада да изгори, няма да стане по-известен. Просто никой няма да му обърне внимание... Само с чупене нищо няма да се постигне... най-много да му се забие някоя треска :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е...

 

Който и да е, ако не е известен, преди това, ако ще и 239850 китари на клада да изгори, няма да стане по-известен. Просто никой няма да му обърне внимание... Само с чупене нищо няма да се постигне... най-много да му се забие някоя треска :)

абе не е точно така да ти кажа.... аз примерно много пъти докато сврия сам вкъщи, докато свиря много пъти ми се е искало ей така просто някак си отвътре, да си рабия китарата, в стената. Но не от лоши чувства, а просто не знам то си идва....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и да е...

 

Който и да е, ако не е известен, преди това, ако ще и 239850 китари на клада да изгори, няма да стане по-известен. Просто никой няма да му обърне внимание... Само с чупене нищо няма да се постигне... най-много да му се забие някоя треска :)

абе не е точно така да ти кажа.... аз примерно много пъти докато сврия сам вкъщи, докато свиря много пъти ми се е искало ей така просто някак си отвътре, да си рабия китарата, в стената. Но не от лоши чувства, а просто не знам то си идва....

Бати.... това ми е непонятно, да си призная :D

Какво свириш ве човек :D ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бати.... това ми е непонятно, да си призная :)

Какво свириш ве човек :D ?

еми най - често се получава като правя някаква импровизациийка стил- Jimi Hendrix/Steve Vai/Mityata :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип много малко хора го разбират...но то не може да се обясни - то е като желание да покажеш пред себе си , че не позволяваш на предмета(в случея китарата ) да е нещо повече от теб.... независиму колко скъпа и любима ти е тя......

Не може да се обясни с думи, трябва просто да почувстваш....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.