Jump to content
Българският форум за музиканти

мога ли да си свържa тунерчето към колонка?


jorko123

Recommended Posts

Здравейте,колеги искам да ви задам едно малко въпросченце :thumbs_up:

купих си аз едно тунерче Бос- http://www.elderly.com/images/accessories/ELA/TU80.jpg ,радвам му се харесва ми,има и метрономче,на което единственият проГлен е, че е тихичко.Запитването(както си личи от заглавието) е дали това тунерче може да се свърже по някакъв начин към някакъв говорител-било то колонка или слушалка или пък компютър? Има вход,изход..всичко.Пък отскоро взех да ползвам метронома по често апък е доста тих и нищо не чувам :greenball: .

 

Поздрави

Редактирано от jorko123
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за това си има output де! :thumbs_up:

 

Вкарваш китарата в Input, след това от Output връзваш към кубе, уредба или в каквото свириш там и би трябвало да се чува и звука от метронома освен звука от китарата. Вече ако е прекалено тих или трябва да има някъде из настройките на тунера, или просто е тих и няма какво да направиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да забравих да поясна с акустична китара съм.Това май беше доста важно ама кой да мисли :thumbs_up:.Нямам нито кубе нито някакви техники за електрическа китара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко с вход за микрофон от единия и говорители от другия край би ти свършило работа: касетофон, уредба някаква, двд, компютър...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда.. разбрах.. то и аз си бях помислил за жак или нщо такова ама някой ми беше казал че няма да стане по тоя начин и аз се бях отказал и затова реших тука да питам. мерси :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислил съм за онлайн метроном и за guitar pro ама на мен ми трябва да питам специално за това свързване :) .Мерси на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.