Jump to content
Българският форум за музиканти

едно клип4е, каквото не сте гледали


Recommended Posts

а бе Бояне,батка...

 

някои хора си мислят че колкото по-дълги постове пускат,толкова са по-смислени..еех,да ама не!и кво,техниката няма значение за музиката,така ли?и то за барабанист????ти явно си фен на soul и gospel...bless you :lol:

 

 

тва за крайниците си е чисто заяждане,има много по-важни и готини неща в неговото свирене,които ти явно просто не можеш да разбереш

 

 

и докога :lol: питам аз,некви разбрали-недоразбрали китаристи ще обясняват за някои от най-великите съвременни барабанисти че всъщност не са толкова чак добри..абе аре стегнете се бе :think:

Катско, като казваш "някои хора" имаш предвид мен, нали? Защо го казваш така? Ти дори започваш поста с обръщение към мен. Казвай нещата в прав текст.

 

 

Аз мисля,че темата "Манчини " е приключена.

 

На тези, които са разбрали - наздраве! :lol:

 

на останалите :

 

да , аз предпочитам госпъл и соул !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol:

 

DEATH TO GUITAR PLAYERS !!!!!!!!!!!!

 

 

:lol::lol:

Е айде ся,чак пък толкоз...

@Bo Yan,човече безумен си с тези изказвания,Майк наистина е един от най яките грууваджий,които аз лично съм слушал и гледал на живо. :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рокси е дива кучка, ше я изям, много е сладка, целите Виксън са много сладки,... бяха, де... нали гледахте bands reunited по VH1...

тежката дума на времето...

 

Иначе се сещам за още един смешник с безумен сет : Майк Манчини...

 

Сега СтивВаистите ще ме линчуват :happy:

да със стив вай концерта в софия беше смешно. но ако не си слушал последния албум на EXTREME-WAITING FOR THE PUNCHLINE намери си го и ще си промениш мнението. щото там е яко свирене да знаеш. :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ето и по-нормална снимка на най-актуалния комплект на Тери Бозио:

 

Bozzio%20kit%20Chicago%202005.jpg

 

Вече е почнало да прилича на някаква изродска статуя на Гигер, еби му меч... <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неба лабаво при Боцката... само може да сучем и да благоговеем!

Ама за да съм в тон с китариста Bo Yan, ще кажа:

 

Terry Bozzio - танкист!

 

Боцката май от догодина ше се намира в центъра на една сфера от барабаночинели!? :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.