Jump to content
Българският форум за музиканти

едно клип4е, каквото не сте гледали


Recommended Posts

най-големия комплект барабани, който съм виждал

ето линк

www.chusa.hit.bg

 

Гледайте и се чудете.Маниякът се казва Робърт Суийт и е барабанист на Страйпър :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подвижен цирк! :bravo: Колкото до Stryper, винаги ще ги помня с определението от популярна "хеви метъл енциклопедия" - cristian metal! Хъхъхъ,няма такова животно! :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдаааа,тва е всеизвестен проблем-някои хора смятат че е страшно култово да наредиш комплект с 8 каси и 25 тома и безброй чинели и да свириш на него 4/4 във всяко парче,понякога разнообразявайки с 2/4 и 3/4,ама само понякога...е,аз не смятам така :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мефистофел, за човек с прякор като твоя, изказването ти е направо жизнерадостно и твърде приятелско, така че не го приемам за заяждане. :)

Не страдам от предразсъдъци и се кефя на Страйпър, така както на Невърмор или Кинг Даймънд.Въпроса беше за безумните барабани а не за самата група.

А иначе стила е известен още като Уайт метъл и е бил страшно популярен през 80-те.Страйпър още са в стихията си.Гледах ги през 2003 в Щатите и залата щеше да се сцепи, като с удоволствие мога да заявя, че беше пълна с много яки метълисти а не със сдухани сектанти, както се съмнявах, че може да се окаже.Хората ги помнеха след 12 годишно отсъствие и пееха текстовете с цяло гърло.Страшно се изкефих.Това е.Айде останете си със здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да се конфронтираме...

Все пак секти от рода на "Адвентисти...", "Свидетели...", "Децата на..."

всички тея заедно с неграмотните и слепи сатанисти (леле майкоу) са отрочета на един и същ мозъчен щаб известен като FREE MASONRY и други подобни!

 

А за сатанистите бях пуснал едно постингче някъде тука... ама айде, за Мефистофел - бонус. Въпреки че той би трябвало да ми да де познанието а аз душата си нему! Както и да е!

 

Библията, Стар завет: Книга на Йов... чети началото и мисли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Petra и Stryper са изключително известни в Америка крисчън групи, независимо дали сте ги чували или не. :headbang:

 

Иначе и в БГ има представители на крисчън музиката, Хоризонт са едни от най-старите, Garden Tomb свиреха по едно време, Екстремум са действащи в момента, има и още едни, чиито име ми бяга.

 

Иначе по въпроса с най-обширния комплект, от сума ти години няма кой да мине този господин в областта:

 

bozzio_wallpaper_1024.jpg

 

Даже това не му е най-актуалният сет, но не мога да намеря снимка на по-новия още по-голям в момента. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,ама той поне СВИРИ на неговия комплект.а като редиш само заради самото редене е много смешно,според мене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страйпър имат много добре развито шоу по концертите си, не са просто някакви хора, които излизат и свирят. Това е част от шоуто и целта му е да впечатли публиката и да й хареса, а щом това се случва, значи е постигнал целта си.

 

Това че все ще се намери някой да каже "тоя щом е с голям комплект, му е малка пишката", говори именно за чужди комплекси, не за тези на изпълнителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема лошо... и целия екватор бих наредил с барабани... и ще го нарека дръм-пърформънс... Кристо Явашев ряпа да яде!

 

Изобщо някоя фирма Yamaha, DW, TAMA... айде спонсорирайте начинанието де!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баа, YtseJam, направо ме остави на място.Тръгнал съм и аз на стар краставичар краставици да продавам.То не бе комплект, то не бе 4удо.Той този пък направо трябва влака да хваща, че да иде от единия край до другия.

А за Страйпър - респект.Изненада ме приятно с изказването си за тях.Мислех, че вече не са останали хора в БГ-то, които да ги уважават.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и едно дръм соло на Рокси Петручи от Виксен.

www.chusa.hit.bg

Ей на това викам жена - направо им взима акъла на тия барабани.Вижте го.Мисля, че е меко казано любопитно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.