Jump to content
Българският форум за музиканти

За любителите на фънк,фюжън и джаз


Recommended Posts

Имам едно предложение. Понеже в настоящия г-маил доста от идеите за проекта се порзхвърляха, предлагам да предоставя собсвения си г-маил акаунт, който не ползвам, за всичко свързано с проекта - заготовки, проби, вариации и др. Ако сте съгласни, в следващото съобщение ще дам името и паролата за ползване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз се отказвам-няма живот по въпроса.

еее, не така!

 

за другите не знам, ама аз няколко седмици имах проблеми с достъпа... и затова и нищо не съм чул от готовите неща... което смятам да поправя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, за съжаление съм много зле с времето,но когато мога ще свирна....

Пак за съжаление - много малко хора откликнаха на тези стилове...

За мен лично е доста учудващо,че поне 1 "клавиш" не се изкефи да забие нещо...

Няма значение! Тепърва мисля че ще се кефим,само време да има. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж Гео, когато се работи в колектив знаеш, че не е лесно. Особено в случая, когато се работи дистанционно. Мисля че ще трябва да се въоръжим с търпение ако искаме наистина нещо да се получи. Всеки е зает с ежедневните си неща и прогреса в албума може да не е с темповете, кото очакваме, но това е животът и тази ситуация не би трябнало да ни отказва, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж Гео, когато се работи в колектив знаеш, че не е лесно. Особено в случая, когато се работи дистанционно. Мисля че ще трябва да се въоръжим с търпение ако искаме наистина нещо да се получи. Всеки е зает с ежедневните си неща и прогреса в албума може да не е с темповете, кото очакваме, но това е животът и тази ситуация не би трябнало да ни отказва, нали?

Търпение ще е много нужно.Времето тука напоследък е все по-малко и по-малко.Чуствам се малко виновен,защото аз ги насърчавах и ръчках тия неща в началото,но като тръгна работата аз нещо се изгубих.Но все пак слушам всеки какво поства и се кефя.Мисля,че това което ни липсва е някаква по-цялостна идея за парче,защото иначе правиме изрезки оттук-оттам.

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.