Jump to content
Българският форум за музиканти

За любителите на фънк,фюжън и джаз


Recommended Posts

Ми да взема и аз да се запиша тук. Надявам се че наистина ще има хора които имат желание да правят съвместно разни интресни неща. Все пак по хубаво от това няма ... а за Инкогнито мога да кажа , че не ми пука дали се чува нещо за концерта или не ..... аз бях на първият им концерт и залата щеше да се пръсне и по истинска и неподправена и естествено поднесена музика не бях слушал ..... за мен един от най хубавите концерти , които съм имал възможност да гледам .........записвайте се че места не останаха ......... Ще се радвам аз лично ако се запозная тук с някой саксофонист , тромпетист или изобщо духов инструменталист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако ви трябват барабани ей го ме на... Само дето нямам възможност за записи на живо, ама и на ПЦ-то сте се справим. Той и Владо Аброад ще се включи сигурен съм. Сега с него мътим разни хави. В авторска музика даже беше пуснал топик за далечни компютърни колаборации, така че газзззз...

Скоро ми попадна един албум на Гари Уилис, басиста на Трабъл Тек, направо изби рибата :killyou:

Редактирано от mengel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе сори за офа,ама да питам,някой може ли да намери билети за инкогнито,че нещо ми казаха,че са свършили?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен не ми е мястото

за никъде

ама снощи се опитвах да просвиря слап басс :cheers:

 

 

Иначе умирам за Маркус Милър

И Кларк...

 

 

11 клас имах 1дна зборна касета...ехе.......

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани бе, Менгеле...

 

Тия Трайбъл Тек. мноу ми размътват главата. Изобщо някой знае ли ги тях всъщност дали не са... аве както и да е! Нещо се обърках :cheers:

 

То тряа се слуша, кот да си говорим се е добре да се и чува!

 

 

П.П. А иначе и аз съм ЛЮБИТЕЛ на фънка и на някои типове от джаза... не съм професионалист. Ша се включа със слушане... ще ви слушам, бели няма да правя :cheers:

Редактирано от adXok
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен не ми е мястото

за никъде

ама снощи се опитвах да просвиря слап басс :cheers:

 

 

Иначе умирам за Маркус Милър

И Кларк...

 

 

11 клас имах 1дна зборна касета...ехе.......

Чух твоето изпълнение.Хареса ми,въпреки,че аз не съм голям спец.Звукът също си го докарал.Слушал съм нещата,които си поствал(китарните) и също много ми харесват. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви трябват барабани ей го ме на... Само дето нямам възможност за записи на живо, ама и на ПЦ-то сте се справим. Той и Владо Аброад ще се включи сигурен съм. Сега с него мътим разни хави. В авторска музика даже беше пуснал топик за далечни компютърни колаборации, така че газзззз...

Скоро ми попадна един албум на Гари Уилис, басиста на Трабъл Тек, направо изби рибата :killyou:

При всички положения аз лично много бих желал да се включиш.Какво е Фънк без жив барабанист. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша се включа със слушане... ще ви слушам, бели няма да правя rolleyes.gif

 

още един голям почитател на фънк и най-вече фюжън, засега обаче и аз съм само със слушане :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,посъбрахме се,но сигурно има още :hello:

Има, ИМААА!

Макар, че напоследък слушам по-различни неща, мисля, че и на мен ми се полага едно уютно кътче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ша се включа със слушане... ще ви слушам, бели няма да правя rolleyes.gif

 

още един голям почитател на фънк и най-вече фюжън, засега обаче и аз съм само със слушане :cheers:

Нищо,ще даваш съвети и мнения. :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,посъбрахме се,но сигурно има още :hello:

Има, ИМААА!

Макар, че напоследък слушам по-различни неща, мисля, че и на мен ми се полага едно уютно кътче...

добре дошъл естествено има и не само едно кътче,а ГОЛЯМ кът :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.