Към съдържанието

Снимка

Фен клуб Мапекс

• Please log in to reply
108 отговора на тази тема

#106 lyubo_drums

lyubo_drums

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 83 Мнения:

Публикувано 06 август 2012 - 15:31

Взех си и едни други барабани Odery Eyedentity series, много добри барабани бубинга и майпъл, соло барабанчето е мейпъл изцяло нямат хардуер за съжаление. Сложих им едни кожи на Remo, звучат много яко - но мапекс си е мапекс. Различно звучене :)

#107 prasoche

prasoche

Пристрастен

• Members
  • PipPipPipPip
  • 805 Мнения:
  • Инструмент:Yamaha/Zildjian

Публикувано 07 август 2012 - 23:32

Взех си и едни други барабани Odery Eyedentity series, много добри барабани бубинга и майпъл, соло барабанчето е мейпъл изцяло нямат хардуер за съжаление. Сложих им едни кожи на Remo, звучат много яко - но мапекс си е мапекс. Различно звучене :)

http://www.youtube.c...h?v=hzPJRioPFF8

http://www.youtube.c...h?v=09KYUiJwCgw

Здрасти писах ти в скайп,търся си бяла резо кожа на Мапекс 22",ако се намира пиши! :)

#108 tiru_liru

tiru_liru

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 33 Мнения:
  • Инструмент:Барабани

Публикувано 23 октомври 2012 - 12:30

Здравейте на всички фенове ,време е и аз да се присъединя към тази група.Имам моя сет М-брич от 2 години и малко,много съм доволен от него,постоянно гледам да го ъпгрейтвам.Дойде време да сменя и кожите,че при закупуването му си сложих evans g2 ,но не останах много очарован.Сега мисля да го обзаведа с Remo powerstroke 4 и powersonic за касата.С благодарности към Ники Данев ,които ми ги препоръча.Поздрави на всички тук и браво за групата :)

#109 imperor

imperor

Влиза в себе си без да чука

• Members
  • PipPipPipPip
  • 572 Мнения:
  • Инструмент:Като се науча - ще кажа

Публикувано 23 октомври 2012 - 19:55

Чак сега виждам, че има такава тема, за съжаление... :blush: "Мапекс" Про М, с "Акуариън" Класик клиър, а на двете барабанчета Студио Х... Наскоро имах и весел момент. На едно участие озвучителя изпуфтя, а след туй рече: "Тези метални барабанчета са ад... Можеш ли да заглушиш с нещо кънтенето?" :greenball: :greenball: :greenball: Човека явно е свикнал да озвучава кашони... Заглуших го де, със самоделна сурдина... <_<
"Блек Пантер"-а, бонус към комплекта, е много яко барабанче! Все още сеъм малко шокиран от микроскопичните томове (дългата употреба на "Слингерланд" 24", 14", 15", 16", 18" е виновна), които са и доста високи, но с прилично озвучаване си ги бива.
Искам да благодаря специално на Аксел за консултациите и помощта, както и на Цецко! Ако не бяха те, щях да се размина с един наистина добър комплект, като съпоставка цена/качество/звук. :drummer:
ЕДНА РАБОТА СТАВА БЪРЗО ТОГАВА, КОГАТО СТАВА ДОБРЕ.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни