Jump to content
Българският форум за музиканти

Уроци по пиано в гр.Бургас


Recommended Posts

Здравейте!Нова съм във форума,но силно се заинтригувах когато го открих.Искам да се науча да свиря на пиано,като се има напредвид,че аз започвам от нулата.Знае ли някой от вас има ли такива учители в Бургас?Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Здравейте!Нова съм във форума,но силно се заинтригувах когато го открих.Искам да се науча да свиря на пиано,като се има напредвид,че аз започвам от нулата.Знае ли някой от вас има ли такива учители в Бургас?Благодаря ви!

Можеш да намериш много добри учители по пиано в музикалното у-ще ``Проф.Панчо Владигеров`` и да се запишеш в свободната школа .Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
Ако още се интересуваш мога да дам кординати на една много добра преподавателка, на лични.

 

Аз се интересувам ще може ли да ме упътите :) Благодаря предварително :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако още се интересуваш мога да дам кординати на една много добра преподавателка, на лични.

 

Аз се интересувам ще може ли да ме упътите :wacko: Благодаря предварително :)

Става дума за Анна Райчева, може би сте я чували. Разкошен човек и преподавател, нейни ученици са известни музиканти и преподаватели в академията ;) тел. ще ви пратя на лични. Успех от мен!

Редактирано от annimm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

можете ли да ми кажете и на мен къде мога да намеря уроци по пияно в бургас защото търсих ама ни6то не намерих а имам голямо желание благодаря предварително =]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
Здравейте!Нова съм във форума,но силно се заинтригувах когато го открих.Искам да се науча да свиря на пиано,като се има напредвид,че аз започвам от нулата.Знае ли някой от вас има ли такива учители в Бургас?Благодаря ви!

Можеш да намериш много добри учители по пиано в музикалното у-ще ``Проф.Панчо Владигеров`` и да се запишеш в свободната школа .Успех!!!

Относно свободната школа , безплатна ли е , а ако не е колко струва урока ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Каква информация ти трябва? Аз ходих на уроци в музикалното училище, само че не по пиано, а по пеене. Мисля че беше точно към тази школа, но беше много отдавна и не помня много подробности. Не е безплатно, плаща се на урок, ходиш колкото пъти искаш и имаш възможност. На времето не беше скъпо, сега не знам. Няма изпити и не ти дават китап. Ако искаш такъв трябва да покриеш определен брой часове и съответно да си платиш за тях. Един вид да си нещо като частен ученик. Но това вече не е към свободната школа. Тя е като да ходиш на частни уроци, само че знаеш, че ще ти преподават квалифицирани преподаватели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.