Jump to content
Българският форум за музиканти

каде свирите?


SlipFly

Recommended Posts

  • Отговори 85
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

и бахти вав бившия Sax сека Пьзела още не е направена хавата както трябва.таиче споко.а Crossfire какво за тях свират ама много еднообрази парчета.иначе са свежарки.кефат ме но не ми остава винаги врвмв да ходя да се размазвам и да викаме Спас ПРЕЗИДЕНТ :):):):):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
В БГ нама свястен клуб...

Да си идвал в АЛИБИ КЛУБ ВАРНА?

Не но съм чувал за него...и аиде сравни го с клубче в германия ;)B)

Мога да го сравня с всеки клуб в Европа приятелю.И като оборудване и като интериор и като условия за свирещите(сцена,backstage с баня,тоалетна и т.н.)

Да действително е много яко!Аз съм свирил с групата си от Шумен там! Цецо, поздрави от група Миш-Маш :guitar: :P:P А и АЛИБИ БЕНДА забиват доста яко! :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Позволявам си да ъпна темата със специален въпрос към пловдивчани:

бихте ли разяснили на нас, софиянци, искащи да свирим по разни места, как и с кого можем да се свържем в Пловдив? Ще има ли сцена за софийска банда стил поп-рок-до пънк кавъри, вирееща общо взето добре по софийско? Въобще какво можете да ми кажете по въпроса? :metalist:

:hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При интерес, мога да ти дам телефона на Любо, озвучител от Пловдив. С него можеш по телефона да обсъдиш къде, какво и що да се свири, но не ти препоръчвам като цяло :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми ще те посъветвам да си приготвиш пари за пътни + някой лев за озвучител, защото вероятността да се избият е минимална. Нататък сами решавате...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам :think: Отговорите малко ме изненадаха - не очаквах да са така неокуражителни :metalist:

То това за парите е ясно, макар че поне за избиване се надявах да може да стигне... И все пак и двамата сте едни такива: :godbless: ...

:greenball: Аз просто разучавам! Та как все пак да действам - да взема телефоните на заведенията с адрес Пловдив от програмата.бг и да питам наред? Това е най-лесно, просто исках да знам ако има някакв шорткът :D т.е. поне да кажете кои са заведенията, в които може да се случи такова нещо, да не се 'абим да звъним...

Шегувкам се. Както и да е, ще се радвам, ако някой постне някаква каквато и да е инфо, освен "Аааа, нема сми..."

БТВ Това за собственоръчното търсене на озвучител Е инфо, тук тези лица са по-скоро към заведенията и нямаше да ми хрумне... Благодаря ви! До скоро :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тук заведенията са към озвучителя :greenball:

Не бе, ако ви се свири - идвайте, хора не връщаме :hello: Просто имай едно наум за тези неща да няма изненади. Разходите просто не отговарят на реалността, иначе останалото си е нормално като за нашите географски ширини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.