Jump to content
Българският форум за музиканти

Видео/alternate Picking


Recommended Posts

  • Отговори 81
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Супер-дупер е видеото!Поздравявам те!Чесно да си кажа, не се бях замислял до сега какво правя с дясната ръка, но ето какво е било!Видеото действа доста мотивиращо и бих казал, че е обяснено доста добре.Браво, браво! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, видеото е страхотно! На първото е слаб звука, но за това има един израз "волюма на мах"  :punk_guitar:

 

Трудно ми се вижда на мен лично, но пък кое ли е лесно :) Хайде, отивам да свиря, Кольо, благодаря и аз за видеото, определено е в голяма помощ!

 

Поздрави, Марина :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички още веднъж за похвалите, наистина много се радвам, че ви допада. Когато ми остане време, ще гледам да запиша още едно подобно, този път за легато=любимата ми техника :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

видеото е страшно полезно!само мога да добавя,че това е една много малка част от на колето полезните хави!!!така може да забавлява до незнам си кога.даваи и други видеота,ако има време! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В допълнение към всичките комплименти, към които се присъединявам :metalist: , искам да кажа че според мен се справяш чудесно с "монолога пред камера". И съдържанието, и предстваянето са на много високо ниво:cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еваларка, много яко уроче, показва нещата наистина. Очакваме следващия урок по импровизация :metalist: .

ПС как записваш едновременно видео от уебкамерата и аудио от друго място?

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса видеото и ще си го сложа в букмаркс да мога да го позлвам като ми потрябва. Мисля,че ще е прекрасно ако направиш нещо като поредица за различните видове пикинг. :pray: Както се казваше в клуб НЛО Фала на такъви хора :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еваларка, много яко уроче, показва нещата наистина. Очакваме следващия урок по импровизация :recourse: .

ПС как записваш едновременно видео от уебкамерата и аудио от друго място?

 

Мерси, ще гледам по нататък да врътна още нещо.

 

Иначе що се отнася до записа, използвам най измислената система в СИВ. Камерата ми издъхна :pray: и се наложи да импровизирам. Видеото идва от вградената в капака на лаптопа ми уебкамера, която обаче за мое учудване достига 1600 на 1200 пиксела резолюция и ако е на светло, 24 фреймрейт на 800 на 600. Браво на Дел. Аудиото е записано с 2 кондензаторни АКГта в Presonus Fireface карта. А за записване използвах просто Movie maker от Уиндоуса, която със сигурност е най балъшката програма, която може да има, но дава възможност за избиране на аудио източника при записване на видео и не прави магарии.

 

п.п. Благодаря на всички още веднъж за комплиментите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехаа супер ;) МНОГО полезно и мутивиращо ;) не съм предполагал, че от 13 минути урок мога да науча повече неща за alternate Picking отколкото от едночасови та и на горе уроци на "големи китаристи" които казват само скиваи сега какво мога и ходи се скрий щото не ставаш :godbless:

Отново мерси за урока супер е и се надявам, че няма да е последния :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.