Jump to content
Българският форум за музиканти

Ni Battery


Glacierise

Recommended Posts

Някой тука използва ли NI Battery? И какви комплекти? Конкретно ме интересуват по-метълските :greenball:

Редактирано от Glacierise
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комплектът на Natural Studio е много як. И е безплатен (не че имза значение за нас)

Ако искаш изкъртващи метъл барабани, си дръпни MULTIFORMAT версията на Drumkit From Hell. Вътре има жестоки китове за NI Battery, просто смазват от метълизъм. Няма по-добри семпли за метъл от DFH и хубавото е, че има мултиформат, демек тръгва под всякакви видове семплери, включая NI Battery. Освен това, е само едно CD и няма да го даунлоудваш с месеци.

Мога да го шерна в някой DC++ хъб. Връзката ми при ъплоуд достига 200 кб/сек.

 

Забележка: Говоря за качеството на звука на семплите, иначе съм гола вода откъм работа с NI Battery.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Drumkits From Hell по-скоро е на две DVD-та отколкото на едно CD. Иначе няма спор, че са върли.

DFH1 e на 1 ЦД....DFH2 е на 2 ДВД-та :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да го шерна в някой DC++ хъб. Връзката ми при ъплоуд достига 200 кб/сек.

ще се преинсталираме с компа тия дни, но после щи драсна едно лично и прочивствено да се разберем :P

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога да го шерна в някой DC++ хъб. Връзката ми при ъплоуд достига 200 кб/сек.

ще се преинсталираме с компа тия дни, но после щи драсна едно лично и прочивствено да се разберем :headbang:

:greenball:

Ningunos problemas, gringo.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DFH Superior - 9 DVD-та

 

Drumkit From Hell Superior VSTi Mac/PC Features

 

• 4 double DVD's with 35GB data.

• 85,000 Soundfiles (single hits only, no loops)

• Easy customization "EASY-TO-USE" software sampler interface included!

• No pre-processed sounds, all sounds have been recorded without any pre or post processing of the sounds.

• Formats: VSTi & ReWire for PC & MAC OSX

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На човека му трябват метълски семпли за NI Battery. Затова най-добрият вариант е да си намери Drumkit from Hell Multi Format

Още веднъж: това е пакет на Toontrack, който се предлага на едно CD, няма DVD-та, няма гигабайти и прочее.

Multiformat-a oбикновено върви в комплект с още едно CD с лупове (Loops from Hell)

Най-хубавото му е, че се зарежда в повечето дръм семплери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи: аз свалих някаква версия на DFH2, която е не Superior, а Pro, което пише че е орязана версия. Малко под 2Gb е, като разчистя харда, та да я разархивирам и прочие, ще пусна примерчета :lol:

 

@Горър: Абе супер лесно се работи с Battery - ако искаш да се научиш, просто го побъзикай малко :) А вервай ми, много неща могат да се правят!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз на Бетърито му разбирам на интерфейса, не съм пълен олигофрен. Единственият проблем е, че нищо не излиза като семплирам с него. :lol:

Аз ли съм капризен, не знам... не ме кефят как звучат тези МИДИ барабани и т'ва е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.