Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко клавиристи станахме?


miro

Recommended Posts

  • Отговори 233
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аре 6 ти.Засега.

само че си трайте... да не разбере Dogy9006 ;);):no:

 

 

 

нещо много се разводнихме...

 

верно кажете, кой има желание за такава среща и кога може!!!

 

а и може още някой да се престраши да вземе участие в темата ;)

защото ако сме само това... лошо... :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли и по неко и друг заблуден басист - прохождащ клави(ату)рист? (Аз не за друго ама видях, че мацката ша доде пък така реших да я видя...). Ама и аз не бих могъл баш на 6-ти. Ама примерно края на следващата седмица - 9-ти, 10-ти и т.н. - става.

Редактирано от ecmjazz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приемате ли и по неко и друг заблуден басист - прохождащ клави(ату)рист? (Аз не за друго ама видях, че мацката ша доде пък така реших да я видя...). Ама и аз не бих могъл баш на 6-ти. Ама примерно края на следващата седмица - 9-ти, 10-ти и т.н. - става.

ами то май MadHatter още не е казала дали ще да дойде... е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охооо...тука нещо правите планове без мене а??....

и ecmjazz,едтивай си постовете за да не се окажат изтрити в един момент.аз не знам кога и защо и как и тн дали мога да дойда.тъй че правете срещата,аз ако мога ще се дотреса! :no:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я колко заплашително си могла да звучиш - ама само не разбрах кое те притеснява в постовете ми. а иначе, сори - то май чак те стреснахме та за това май се отказа от срещата, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво ше правя аз си е моя работа и не смятам да го обсъждам във форума!освен това като постваша така правиш флууд.това ме притеснява!и ако обичаш не създавай такъв офф-топик...ок???и нямам лоши чувства към никой да спомена все пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.