Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко клавиристи станахме?


miro

Recommended Posts

Аде пишете ме и мен, Костя от Пазарджик! :lol:

Малко съм дъртичък, ама да се разпиша! На 36 съм! ;)

Редактирано от Kostq71
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 233
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Такаааааааа от скоро вече и аз се оптивамда посвирвам на пиано :) Незнам дали мога да се броя :) Ако ме видите сигурно ще ми се смеете защото съм си свикнал на китарата да правя вибрато и сега се усещам понякога че правя така и на пианото ама там файда няма :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Файда има, ако имаш синт с aftertouch - такова вибрато ще изпраскаш, че чак ще се уплашиш.

 

А по темата - бройте ме и мен, ПА50-ката свири с пълна пара. Като забогатея, ще си взема KORG M3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :) Може ли и аз да се включа?Аз съм от Бургас и преди един месец станах на 29 години.От малка свиря на пияно и от 4 години свиря на клавир.Много ще се радвам да се присъединя към вас :D Нищо че съм момиче ;) Наздраве от мен :) Имам ЯМАХА PSR 275/273.Свиря по купони и от време на време пея в заведенията в Бургас.Свиря всичко.Поп-фолк,рок денс,латино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви хора!

Аз също бъркам буквите понякога, особено като се пишат по различен начин, от който се произнасят,

но това да не знаеш как се пише собствения ти инструмент е срамота!

 

ПИЯНО - не

ПИАНО - да

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, че незнам как се пише,обърках буквите като писах снощи в 3 сутринта Сега като видях,ще си оправя грешката.

Редактирано от gili79
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :Piano: Може ли и аз да се включа?Аз съм от Бургас и преди един месец станах на 29 години.От малка свиря на пиано и от 4 години свиря на клавир.Много ще се радвам да се присъединя към вас :D Нищо че съм момиче :thumbs_up: Наздраве от мен :thumbs_up: Имам YAMAHA PSR 275/273.Свиря по купони и от време на време пея в заведенията в Бургас.Свиря всичко.Поп-фолк,рок денс,латино.
Така е по-добре.Сега ще мога ли да се присъединя към вас?????? :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здравейте, колеги! Аз съм Инна, на 17г. от Плевен. Свиря на пиано от 6-годишна :tomato: Пианото ми е руско - LIRIKA, но върши работа. Мечтая да свиря в група, но засега няма такива изгледи. :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Присъединяване ли имало? Ами окей, и аз се пиша, Марина на 16, свиря от 1 клас на пиано (не броим колко сериозно е заниманието ми, така, че не се чудете). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Здравейте,аз съм Матьо и съм на 15 и свиря от 6 годишен.Живея в София и свиря в група,която за сега е малко неактивна :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.