Jump to content
Българският форум за музиканти

Music.tracker.project - проекта, който ви прави известни!


Music.Tracker.Project  

25 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Здравейте, чудех се къде да пусна темата и сметнах за редно, че тук е мястото. Ако не е така, моля модераторите да ме изинят.

 

Става дума за проекта, който no.ski.CREW ( http://www.no-ski-crew.org ) стартираха преди доста време, но все още е в процес на развитие.

Става дума за промоут на банди.Промоут, който не коства нищо повече от вашето желание да участвате. Всичко е напълно безплатно, няма никакви уловки или обвързвания - просто го правим.

 

За да разберете повече за какво става дума, най-добре прочетете тук -> http://www.no-ski-crew.org/?p=61 ;)

 

Чиърз и благодаря за вниманието! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек, не знам какво точно очакваш. Като пуснахте темата я погледнах, както и сега, посетих сайта ви, но не разбрах нищо. Как точно промотирате? Къде промотирате? Работите ли с клубове? Предлагате ли място за изява? На линка пише - пратете ни песен и лого и светът ще научи за вас.

 

Дайте малко повече инфо и ако наистина правите това, което казвате, ще имате успех :icon_shithappens:

 

П.с. не искам да обиждам никой, но този който е писал английския вариант го е направил много непрофесиолнално и се създава много лошо впечатление. Пълно е с куп граматически, стилистични и какви ли не грешки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая някой с мнение! :thumbs_up:

Благодаря много за мнението, за мен и моите "колеги" (по-скоро другари :) ) наистина е от значение да знаем какво мислите вие - музикантите! :thx:

 

Относно въпросите ти:

 

Как точно промотирате? Къде промотирате?

 

"...Сложихме Music.Tracker-a, с който всеки посетител на блога ще може да слуша вашите парчета, на вашата банда..."

"...ще отделим специална страница, само за неговата банда, с подробно инфо за нея , за хората в нея , както и за песента..."

"...ще започнем да раздухваме наляо и надясно за вас и вашата група, най-малкото за да се похвалим. Ще се разплямпваме в майспейса, във фейсбука, в девиантарта… общо взето, където се сетим..."

"... информацията за вас ще седи толкова дълго в блога ни, колкото хиляди години съществуваме и ние...А всеки знае, че колкото по-дълго си онлайн, толкова по-добре те опознава Гугъл и толкова повече той говори за теб..." - т.е. колкото по-дълго сте в мрежата, толкова по-нагоре сте класацията на Google, толкова по-лесно хората научават за вас.

 

 

Работите ли с клубове?

Все още не, идеята я има, но както казах, проекта е в процес на развитие.

 

Предлагате ли място за изява?

Да, онлайн.

 

Ето и част от текста:

Какво представлява проекта?

Като начало решихме, че ще помагаме на всяка талантлива група без да искаме нищо в замяна, ей така - безплатно - ще го правим просто за собствено удоволствие (както правим и всичко останало).

Сложихме Music.Tracker-a, с който всеки посетител на блога ще може да слуша вашите парчета, на вашата банда. За всеки от вас, който има желание да се включи в проекта, ще отделим специална страница, само за неговата банда, с подробно инфо за нея , за хората в нея , както и за песента.

Отделно, ние от no.ski.CREW 100% ще започнем да раздухваме наляо и надясно за вас и вашата група, най-малкото за да се похвалим. Ще се разплямпваме в майспейса, във фейсбука, в девиантарта… общо взето, където се сетим Можете да бъдете сигурни, че ще направим всичко по силите си за да ви разгласим.

Като за капак ще добавя, че информацията за вас ще седи толкова дълго в блога ни, колкото хиляди години съществуваме и ние (освен, ако вие не се възпротивите, разбира се ). А всеки знае, че колкото по-дълго си онлайн, толкова по-добре те опознава Гугъл и толкова повече той говори за теб.

Надявам се съм успял да ти разясня за какво става дума, или ръзмътих водата още повече?

 

...и още нещо, което искам да се знае:

www.no-ski-crew.org e сноуборд лайфстайл блог. Стараем се да го развиваме в няколко посоки, стараем се да е за лайфстайл-а - живота през очите на сноубордисти (спорт,музика,арт и т.н.). Там където сме ние, там ще сте и вие, вашата музика и информация. Основно става дума за онлайн промоут.

И това не го правим за пари, а за кеф.Целият блог е правен и се прави за кеф.Приемайте и вие нещата така. Може всичко това да ви изглежда много "професионално", много "сложно,страшно и опасно" (то даже и аз като чета, колко сериозно пиша, се изумявам :huh: ) - повярвайте не е !

Ние правим нещата за КЕФ, а ВИЕ? :)

 

 

 

 

П.П.

 

Благодаря за забележката по въпрос за английския. Ние не сме професионалисти, а и пишем тези статии не за да изглеждаме такива, а да спомагаме за развитието на едно или друго нещо, към което сме съпричастни.Съжалявам, че това създава лошо впечатление.Може би, след време ще се появи някой ентусиаст като нас, който владее английският по-добре от нас и ще се хване да пише на английски, ей така - за кеф. Ти такъв ли си? :)

 

П.П.П.

 

Моля, ако имате други въпроси, чудения, питания, недоумявания - споделете ги, питайте!

Ще се радвам да отговоря! :thumbs_up: ...предпочитам да разбера къде са проблемите за да ги оправим, отколкото да гледам празна тема със странно за мен гласуващи хора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото, наблюдавайки и ТОЗИ форум, разбирам, че тези, които участват дейно в тях, тези които изразяват мнението на група хора занимаващи се с нещо , освен да се жалват и да нареждат, друго ЯВНО не са способни да направят.

 

Което мен лично ме кара да се замисля дали ТОВА изобщо си заслужава...и дали не съм се лъгал през цялото време... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възразявам, защото:

- кои са тези, които се жалват?

- защо си мислиш, че ще предпочета този сайт пред myspace.com, soundclick.com, bandamp.com, и още 20 подобни + БГ наличните такива? И не, не описвай функциите на сайта, опиши какви са ползите на артиста, който го е предпочел?

- егати рекламната стратегия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега, във вашия сайт пише, че в името на каузата промотирате групи и артисти, като по този начин им давате шанс да се развиват. За да правите това, мисля ,че самите вие би трябвало да сте доста по популярни. Не ме разбирай погрешно, нямам никакви лоши чуство към вашата организация, но сериозно не виждам каква е връзката между нехаресването на ските и музиката. За да е по убедително, би било добре да демонстрирате поне някакви връзки с шоу бизнеса, защото без тях, към бабите и дядовците ни (както пише в сйта ви), които слушат нашите музикални напъни, ще добивете само вашия Анти Ски Екип- няма лошо, но едва ли си струва вашия труд

Редактирано от kolio_k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възразявам, защото:

- кои са тези, които се жалват?

- защо си мислиш, че ще предпочета този сайт пред myspace.com, soundclick.com, bandamp.com, и още 20 подобни + БГ наличните такива? И не, не описвай функциите на сайта, опиши какви са ползите на артиста, който го е предпочел?

- егати рекламната стратегия...

 

Какви са ползите на артиста, който е предпочел някой да публикува името,песента и информацията му на още едно място в интернет?

 

Виж сега, във вашия сайт пише, че в името на каузата промотирате групи и артисти, като по този начин им давате шанс да се развиват. За да правите това, мисля ,че самите вие би трябвало да сте доста по популярни. Не ме разбирай погрешно, нямам никакви лоши чуство към вашата организация, но сериозно не виждам каква е връзката между нехаресването на ските и музиката. За да е по убедително, би било добре да демонстрирате поне някакви връзки с шоу бизнеса, защото без тях, към бабите и дядовците ни (както пише в сйта ви), които слушат нашите музикални напъни, ще добивете само вашия Анти Ски Екип- няма лошо, но едва ли си струва вашия труд

 

Може би донякъде си прав, може би наистина ще се добавят само още няколко фена ("бесещи скиори"), а може би има шанс и още някой да се зариби... кой знае. Може би там е грешката, че всеки чака "ГОЛЯМАТА РИБА" да му се закачи на въдицата... кой знае...

 

 

@Baby Thomas - готин тип си ти :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dude, виж сега отговорите на въпросите с въпроси е добра тактика ....в часове по риторика в някои специалности в университетите, ако искаш да равиваш дейност трябва да си наясно с това, което предлагаш.

"Първите" вече успяха, но ако не си от тях, трябва да си наясно какво те диференцира, с какво си по-добър.

Не ме разбирай погрешно, не се заяждам, просто искам да помогна, защото мисля че всяка инициатива за промоция на музика и банди е праведна и похвална сама по себе си. Но дори да е безплатна, свободна трябва да има предимства пред алтернативите, за да може да се развие. И ако на теб на ти е ясно, не знам на другите как ще им е ясно, защо да се възползват от предложението.

 

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dude, виж сега отговорите на въпросите с въпроси е добра тактика ....в часове по риторика в някои специалности в университетите, ако искаш да равиваш дейност трябва да си наясно с това, което предлагаш.

"Първите" вече успяха, но ако не си от тях, трябва да си наясно какво те диференцира, с какво си по-добър.

Не ме разбирай погрешно, не се заяждам, просто искам да помогна, защото мисля че всяка инициатива за промоция на музика и банди е праведна и похвална сама по себе си. Но дори да е безплатна, свободна трябва да има предимства пред алтернативите, за да може да се развие. И ако на теб на ти е ясно, не знам на другите как ще им е ясно, защо да се възползват от предложението.

 

Успех.

 

 

Виж човек, май наистина не разбирате... ние не сме никой от сорта на "първите" или вторите, които ти имаш предвид. Нашата главна цел не е да ги конкурираме, защото се развиваме в малко по-различни среди - сноубордизма. Надяваме се обаче, че въпреки това, бихме могли да бъдем полезни малко или много на вас - музикантите.

Все си мислих, че в този форум ще намерим желаещи, но уви :) Радвам се, че има 1н - 2ма от вас, които наистина проявявате някакво внимание. :)

 

чиърз! :rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Не хранете пичовете, давайте си идеите, но по приятелски, с - не сте популярни и как ще стане, няма да помогнете. На мен лично инфото ми е ясно, ако се напънеш малко може да родиш нещо. Хората искат да направят нещо различно, което никой в БГ не го е правил и като каже някой "ми то е без пари" и всички го мислят за измамник, да, има такива, но и трябва да си имаме малко повече доверие ;) 

No ski ще ви драсна скоро, има материал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.