Jump to content
Българският форум за музиканти

Drum Challenge


Recommended Posts

Интересно ми е дали измежду потребителите ще излезе човек, който смята че е способен, и би се занимавал с нещо значително по предизвикателно. От към техника, от към прецизност, от към скорост, от към сложност и разнообразност. Не точен, но достатъчно добър пример за какво точно говоря: http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endid=131888049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си наистина професиоаналист...тия правят направо етюди...доста са добри :godbless: Не знам дали забеляза но там пише,че тия песни ги е правил в Home Studio,иначе бих искал да видя как ще бъдат изсвирени на живо :)

Редактирано от GroOveR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бива ги,според мен барабаниста просто е мноооооого прецизен.Не че няма техника и барзина.Но чистотата на свирене е най-силното му качество според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези барабани са писани чрез програми, самия пич го е написал:

"I have DFHS and Addictive drums for now, in the lack of mixing skills I prefer using Addictive drums."

 

Слушали сме и сме гледали къде къде по-трудни неща..

 

а относно въпроса ти- не съм способен а и за сега, не бих се занимавал с толкова екстремно свирене, определено е предизвикателно, но си знам силите и времето, а и целите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БРОЙ МЕ ВЪТРЕ!!!! В София съм, имам още доста работа по краката, но с удоволствие ще пробвам.

Preview:

www.myspace.com/impenitencebg

www.youtube.com/impenitencebg

Contact:

e-mail: deicide_bg@yahoo.com

ICQ: 331817955

Skype: deicide_bg

 

Юлиан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда и на мен ми звучи като компютърна програмка то той си го е и написал пича че ползва "Addictive drums". :)

 

Всъшност е напълно възможно да се изсвири ако някой го извади на ноти едно 50% от бг-барабанистите могат да ти го докарат в умерено темпо. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.