Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
georgi varamezov

Група "Секта"

Recommended Posts

http://www.myspace.com/sekta69

Здравейте, аз съм Жоро Варамезов.

Представям ви нашата група СЕКТА.

Създадохме я през 2006; в този състав - Нели Тотева, Моцарт, Даката и моя милост - от 2008 г.

Стилът може да бъде описван надълго, но най-добре е да видите профила ни в myspace.com, който е

http://www.myspace.com/sekta69

Заповядайте на нашите концерти както следва:

Nov 15 2008 10:00 P.M.

ТУКАН, СТУДЕНТСКИ ГРАД СОФИЯ

Nov 22 2008 10:00 P.M.

THE CLUB СОФИЯ

Nov 24 2008 10:00 P.M.

СТРОЕЖА, СТУДЕНТСКИ ГРАД СОФИЯ

copyofdsc0571wt6.jpg

Освен авторските ни неща, някои от които можете да чуете в профила ни, ще изпълним кавъри на METALLICA, SLAYER, LED ZEPPELIN, BLACK SABBATH, RAGE AGAINST THE MACHINE, AUDIOSLAVE, RUSH, AC/DC, SOUNDGARDEN, BEATLES и култовата българска група ТЪМНО.

Надяваме се да дойдете вие, за да не дойдем ние. :thumbs_up:

HEAVY METAL, BABY.

Идеални сте. Аз обаче съм малко объкан вече, след като погледнах майспейса и чух парчетата. Очаквах мощна канонада от Бирибани, всъщност е много готин рок. Въпроса ми е, вие с колко комплекта бирибани смятате да си правите шоуто. И ако е само с един, тогава кой на кво свири? ако сте с три комплекта идвам обезателно. даже ще дохвърча директно.

:thumbs_up:

Само Даката тропа, другите са на бас, китара и вокали :thumbs_up: Бандата е много яка, веднъж ги засякох на репетиция!

Обаче кофти, че ви се засича лайва на 15ти с концерт на Сепуко 6... Май на Сиатъла ще ви гледам :thumbs_up:

Лелеееее, сега като видях какъв е състава и паднах. Абе вие е трябвало да се кръстите примерно TDWPOS (The Drummers Who Play Other Stuff) или нещо такова. Иначе супер, тряя ви гледам като се върна в БГ.

Мда, тия са нива над средното.

Като прибавим и на Нели сценичното присъствие...

Ще се гледат, няма как.

Ще се слушат, sa6to така.

Edited by sa6tiat

Само да ви направя малко (анти)-реклама. Сега като разбрах какъв е състава и като чух парчоците, директно както си седях на работа си купих самолетен билет и си идвам за 4 дни покрай Seattle Night та да ви видя и вас какви сте на сцена :thumbs_up:

П.С. Симеоний предизвиквам те на бира точно тогава :thumbs_up:

ждода, .утка майна.

кво , неква форумна сбирка се оказва май.

Е нали уж сме форум за музиканти :thumbs_up: Ако не се сбираме край добрата музика къде ?

За Тъмно ида, за останалото не съм сигурен.

copyofdsc0571gb2.jpg

Здравейте. Аз съм Жоро Варамезов от група SEKTA. Напомняме ви за нашите концерти на 15.11.2008 в ТУКАН, 22.11.2008 в THE CLUB и 24.11.2008 в СТРОЕЖА-SEATTLE NIGHT. Ще можете да чуете авторската ни музика,както и кавъри на групи като METALLICA, SLAYER, AC/DC, AUDIOSLAVE, RUSH, BLACK SABBATH, LED ZEPPELIN, THE BEATLES и българската група ТЪМНО, който я помни. Надявам се да се видим. Поздрави!

Клик:

http://stroeja.com/news.php?newsid=4052

Edited by georgi varamezov

Аз тръгвам към Тукан, вие не знам! :punk_guitar::greenball:

:drummer: Супер! Много се изкефих, пичове, благодаря ви още веднъж!

Е, това е! Така се правят нещата! :)

Група Секта в Тукана

Досущ като природното бедствие, нарушило спокойствието на столичани вечерта на 15 ноември, група Секта ще всее сериозен смут в самодоволните музикални среди у нас. Сеизмологичната карта на досега стабилния район на безкритичност и слепота ще се измени коренно.

Шепа късметлии снощи имаха привилегията да почувстват с всички свои сетива смазващата сила на урагана, който даде ясен знак, че въобще не се шегува.

Освен в паузите :)

Edited by ronia