Jump to content
Българският форум за музиканти

Dedomito-rock-song-demo


dedomito

Recommended Posts

http://media.putfile.com/dedomito-rock-song-demo-solo-master

http://media.putfile.com/dedomito-rock-song-demo-solo

http://media.putfile.com/dedomito-rock-song-demo

 

Вчера ме озари музата и записах една идея .Типично в мой стил записа е калпав , но ...кой колкото може както се казва , хахаах . Все пак се надявам да ви хареса .

 

Дедо Мито

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино! :thumbs_up:

 

Основният риф ми допадна доста и мисля, че той прави парчето. В този ред на мисли смятам, че непрестанните промени в акордите го накъсват малко и го отдалечават от основната идея (под нея разбирам началния риф и темата за солото). Като певец куплетите/предприпевите/припевите (ако ги различавам добре, разбира се) ми идват малко стандартни, по-очаквани сякаш. Вярвам, че спокойно можеш да оставиш основния риф да продължи в куплета, или да го ползваш за припев. Разложени китари/по-съвремени китарни бленди също си мисля, че ще обогатят парчето и ще изтрият всякаква нотка за традиционно рок набиване.

 

Поздравления за труда. :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готино! :thumbs_up:

 

Основният риф ми допадна доста и мисля, че той прави парчето. В този ред на мисли смятам, че непрестанните промени в акордите го накъсват малко и го отдалечават от основната идея (под нея разбирам началния риф и темата за солото). Като певец куплетите/предприпевите/припевите (ако ги различавам добре, разбира се) ми идват малко стандартни, по-очаквани сякаш. Вярвам, че спокойно можеш да оставиш основния риф да продължи в куплета, или да го ползваш за припев. Разложени китари/по-съвремени китарни бленди също си мисля, че ще обогатят парчето и ще изтрият всякаква нотка за традиционно рок набиване.

 

Поздравления за труда. :)

 

Мерси за положителния коментар . Идеята ми беше да си запиша основния риф да не взема да го забравя , че помня само по 5 минути , ххаха. Не съм му мислил текст , не мога и да пея и именно за това нещата звучат малко разпиляно . Ако има текст ще се подредят куплетите и преходите и ще стане както си трябва . Разбира се има още много какво да се прави за да стане едно парче истинско - разложени акорди , малко рок орган и тн . :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен, можеш да изсвириш ритъм китарите два пъти (ако не си го направил, но ми се струва че не си)и да ги паннеш ляво -дясно... даже ако вкараш и някоя хармония да не свирят едно и също лявата и дясната още по-добре. Солата също може да ги разнообразиш да не са все в центъра... Така може би ще е по пространствено. Така си мисля аз :thumbs_up: Дано ти е от полза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай,честити имен ден и много здраве!Може да напишеш с какво си го правил ,хубаво е

 

Мерси за поздравите . Ползвал съм - тупани ЕЗ Дръмер , бас - Хиперсоник / ВСТ синтезатор / , китарата е с Ревалвер МК3 и след него компресор Density.dll .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.