Jump to content
Българският форум за музиканти

Раждането на хищника от Русе


Recommended Posts

За електрониката си прав,ама не върви на всичко БГ да слагам друга.Звукът не е чак толкова непоносим.Относно главата не съ качил този изглед,където се вижда,че е с добри пропорции за това тяло.

 

 

1zqzw4i.jpg

 

 

С уважение RDG

 

 

ПП Всъщност като видях снимката,найстина изглежда голяма,а в действителност е различно.Такива са ми уменията по фотография.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Красиви са спор няма, но дали са удобни за свирене ? Браво, но на истина ми се срува ужасна идеята за бг. хардуер (може би твърде дълго свирих с такъв). Успех с бъдещите начинания и дано се появят повече металски китари, че се изприщвам като ги видя тези с "дървения" цвят имам предвид лакираните с цел колко е яко дървото (ми не е яко).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ламарината под тремолото изглежда като изрязана от покрива на някой навес. Едно време са се правили страшни китари в държавите от Варшавския договор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаптърите иди-дойди,но задното магаре е наистина не за тук...от него идва кофти визията за тялото,а главата си е пушка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде споко,задното магаре е автентичен орфейски ориджинал.Даже в музеят на китари meatexz.com,май нямат такова

 

 

Поздрави RDG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

Най-после намерих време и за един кремонски бас от 1984-85г.Тогавашната му цена,има щампа отзад на главата на грифа,е била 245лв.По заложните къщи се продават от 60 до 120лв.Преобразихме го така:

 

jaj2g1.jpg2n176g5.jpg2vailhk.jpg

 

28k7j45.jpg28juwib.jpgusr2u.jpg

 

2e54llg.jpg

 

 

Поздрави RDG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам силен интерес към по-чисти семпли с повече дълги тонове, така че да личат ясно характеристики на китарата като плътност на тона, състейн и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип всичко е завършено,само време малко не ми достига.Проекта вървеше успоредно и с едно тяло на IBANEZ,а това от проекта блъска на ESP LTD.

Продължаваме:

 

2psllq9.jpgxber9e.jpg334hrf9.jpg

 

2rpv6t1.jpg2qmd6z8.jpg2egaert.jpg

 

 

2n8c8c6.jpgfc655e.jpg2hh2ixg.jpg

 

 

343i3rd.jpg2vxhco5.jpg

 

 

 

Поздрави RDG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.