Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво правите преди участие?


ronia

Преди да тръгна за участие...  

264 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

:thumbs_up: баси случката..

аа, без такива

гнусният Маршъл
,аз съм фен на марката - "the sound of rock"

За дрогата бих казал,че има унищожително действие върху човека и най-вече психиката му - трябва огромна воля за да се измъкнеш от гадния капан (донякъде от опит го знам)

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честно казано, аз познавам повече "бивши наркомани" (макар че отричам съществуването на такива, но най-общо и грубо казано, нека го използвам), отколкото "бивши алкохолици".

 

Лично аз съм твърдо против напиването преди участие, но е истина, че просто не мога да свиря с някои хора ако не съм пил преди това...

 

Много хубаво ми го каза Тимо Толки в бекстейджа на семинара в София преди две месеца:

"Навремето пиех много и си мислех, че свиря по-добре отколкото когато съм трезвен, но после разбрах, че изобщо не е било така" и сега не пие, ама хич (и не можахме да му покажем бългериън хард дринк Ракия и нешънъл колд сууп Таратор, но както и да е).

 

Това е една огромна и много сериозна тема (!) и ще се радвам някой да я постави като отделна и там да я разискваме.

 

Проблемът е, че най-вероятно авторът, който го направи ще бъде обявен за алкохолик и/или наркоман...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто не мога да свиря с някои хора ако не съм пил преди това...
така е баце,последния път като ходих на репетиция с вуйчето и миташки абсолютно трезвен ме Фана нервна криза - вкарах 2 бири и сичко си дойде на мястото - не ти пука :thumbs_up:

Тоя Тимо не го знам,ама ако зачоплиме темата с лекуваните известни - Стиви Рей,Клептън,Слаш,Хендрикс замина .. дописвайте..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато си вадех хляба по "ПИЯнобаровете" съм си позволявал доста волности ....както с алкохола,така и с масенца....Факт,че дръм-машината няма как да заклати :greenball: Но сам се усетих ,че съм се пуснал по една доста гадна пързалка...Измъкнах се от там и започнах с бенд от 6 човека.Там няма място за такива простотий...или поне не толкова често!!! Да не споменавам,че издивявам ако някой от колегите е пиян!!!Веднага се отварят вратите на кръжока"РЪЦЕТЕ МИ ПРЕЧАТ" или "ПЕЯ ФАЛШИВО,НО ПРАВИЛНО" :lol: .....не ме разбирайте погрешно...не съм свтец...или по католик от папата!!! Ако има стрес 50гр Джак наистина отпускат нервите ....масето изсушава ужасно гърлото и променя звуковата картина в главата...следва или усилване на комбото или толкова плахо свирене,че ....а бе не е за всеки!!!

 

ИЗВОД: У М Е Р Е Н О С Т !!!! А масето е само за лично ползване(има хора на които алкохола не им понася)!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да се хваля :hooray: на мен рекорда ми по алкохол е 12h преди концерта и 16h след, т.е. 28h нон-стоп бира + 1-2 големи от Тенеси точно преди да изляза.Някой да ме бие? :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Бе както казаха малко съфорумници : минавам през кенефа, че понякога кат си притеснен...

Инъче попринцип имам един приятел с който вършим пълни простотии преди концерт..

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.