Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво правите преди участие?


ronia

Преди да тръгна за участие...  

264 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

обувам си късметлийски чорапи

лъскам късметлийското перце

чистя китарата

къпя се с дезодорант и одекулон ю

чистя си обущата гладя си дрехите

и с китарата пея фалчиво имитирайки вокала

абе цигански работи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 85
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пия 3-4 бири преди свирене,ако след това няма да шофирам, ако шофирам след това, пия студена вода от чешмата :wallbash:

Редактирано от agrogrind
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста неща изчетох относно алкохолните ексцесии преди и по време на концерт, както и доста мнения против това. Трябва да отбележа, че донякъде помага (моята върхова изява е на 50 грама Johnnie Walker Black Label и 2 бири :punk_guitar: ). НЕ ТРЯБВА ОБАЧЕ ДА СЕ ПРЕКАЛЯВА :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Примерно вчера, преди последното ни свирене, аз и басиста изпихме 1 литър Мартини Extra Dry обаче не ни стигна и продължихме :greenangel: На сцената излязохме супер адекватни и забихме яко, като се има предвид, че бандата не е имала никога репетиции в този си състав. Просто излязохме и забихме, а и се получи добре, според очевидци на събитието :girl_witch: Препоръчвам на всички да вкарват УМЕРЕНИ количества алкохол преди свирене за да разпуснат и да няма сценична треска! Ако алкохола не ви помага, правете секс :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забавна ще е тая ваш'та банда

 

Ами честно да ти кажа, това не беше моята банда. Клавириста и китариста извикаха мен и басиста 1 ден преди концерта, защото колегите ги напуснали. Ние решихме да спасим положението и се отзовахме. Нямахме никакви репетиции и дори в момента, в който се качих на сцената, не знаех какви песни и колко ще свирим. Бяхме отишли с настроението да се веселим и да си правим купона просто ;) В интерес на истината на публиката много и хареса как се справяме и пееха, викаха, танцуваха с нас - купона си беше на ниво. Е, допуснали сме известно количество 'грешки', но това никак не се отрази на настроението на публиката - имахме пъланата им подкрепа. И понеже може да ти е интересно да изгледаш едно бас соло, като на бас-китаристка, в раздел 'Видео' има едно парче от вечерта. Автора на темата е ...taka li e? - a taka .... нешо като 'Фрекълс-Некълс' беше :D

 

 

П.П. Клавириста е сляпо момче и живее само заради музиката, не можехме да го оставим.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука всеки разказва какви ли не неща, само дето никой не каза надрусвам се като свиня

преди участие, което хич не е далече от истината при доста музиканти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Ако някой го каже/напише това за надрусването като свиня, всички ще му се нахвърлят. Затова такива упадъчни елементи си траят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста музиканти са притеснителни и срамежливи хора - нормално е да има сценична треска,но ако се свири често пред публика тя изчезва с времето.

Аз за себе си съм установил,че на 2-3 бири или малко твърдо пиене свиря по-добре -помага ми на мисленето и координацията..,лошото е като се прекали - става оакване :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 2-3 бири или малко твърдо пиене свиря по-добре -помага ми на мисленето и координацията...

ти си знаеш...

Наскоро ми се случи да свиря в трио, събрано от китариста...едно от първите неща, за които тръгна да ни уговаря беше как ако с барабаниста искаме да си запазим този гиг и да свирим всяка седмица трябва да не консумираме алкохол по време на свирене.

Викам : нямаш грижи.

На гига обаче въпросното шефче изпуши 4(Ч Е Т И Р И) масета, след което гнусният Маршъл беше избичен на 11 и всяка песен беше изсвирена в такова плаващо темпо, че по едно време съвсем културно оставих баса, поръчах си едно джинче и си седнах на бара докато приключи с "вдъхновението" :thumbs_up::bravo: ...

е изгубихме гига, де... :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.